Sisukord
AK
Tänane leht
13.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne 1312esikülg Eesti lühiuudised Rauterite maaletooja Raadiomaja saab 50 000 euro eest kunsti «Ma olen pahv»-mees Piiriülene raha poliitikas Putinit kritiseeriv Vene poliitik: olen ohust teadlik Riigi kulukas meelemuutus Ebatavaline kollektsioon tõi valitsusse jõulurahu Majandus Majanduse lühiuudised Paljud helmeid müüvad e-poed on hääbunud Välismaa Poola tunnistab koostööd CIAga Välismaa lühiuudised Putinit kritiseeriv Vene poliitik: olen ohust teadlik Arvamus Rauterite maaletooja Päeva karikatuur Piiriülene raha poliitikas «Ma olen pahv»-mees Päästeingel ja kriminaal Neeme Korv: nõtke e-riigi umbes torud Eiki Nestor: avatud suletud maailmas Juhtkiri: avatuseta pole vabadust Daniel Coll: jõulud jõulude ajal Kultuur Loomemajanduse õied Taust-mitte-taust Eesti hiphopi Linna Iff Toob pinge majja Haarav taasavastamine Põlev ajalugu Luulehetk – hetk luules Aja auk. Kiireim piimamees Benny Hill Sport Spordi lühiuudised Päästeingel ja kriminaal Karikafinaal: Pärnu võimas serv vs TTÜ ühtsus Korvpall on meie mäng! EMi piletid lähevad kui soojad saiad Sportlastele raha! Aga vastutasu? Tarbija Kommentaar: üksinduse õppetunnid Üksiolek kuulub inimeseks olemise juurde AK Põlev ajalugu Haarav taasavastamine Luulehetk – hetk luules Kuidas algajaid pagareid kiusatakse Loomemajanduse õied Vadi on Vadi, siin pole enam midagi teha Aita Andreil, Barbil ja Mihklil inimestega rääkida Eesti hiphopi Linna Iff Mati ja Volli seiklused Vaimutoitu pühadelauale Eiki Nestor: avatud suletud maailmas Kas ooperifantoom vajab riigi toetust? Aja auk. Kiireim piimamees Benny Hill Toob pinge majja Tallinna tramm asus teele Taust-mitte-taust Vaadata tagasi, et minna edasi Jõulukingitus piirivalvele Helge lapsepõlv närustes tingimustes Mihkel Kunnus: kõik noored elumalevasse! Galina Timtšenko: meil oli kaks valikut, Riia või Tallinn Arter Eksklusiivne juhtkiri ETV telejõulumees on tänavu Kersna Horoskoop Arter soovitab Margit Härma: kõige uhkema lakaga isane Pühadeküpsetis Briti moodi Mart Poom: lähen kas või läbi halli kivi Kaks ametit ja kolm last Palju polegi vaja Üks ohuks, teine rohuks, kolmas-neljas hingevõtja Ehi jõulud valgeks! Talvised veinisoovitused Nagu roosamanna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põlev ajalugu

1 min lugemist
Guns n'Roses-New York, New York FOTO: Kuvatõmmis

Guns Nʼ Roses

«New York, New York»

Gossip

Hinne 5

Tellijale Tellijale

Tagantjärele vaadates oli see ikka üks kuradima sõge tripp, mille Guns Nʼ Roses oma suhteliselt lühikeseks jäänud, kuid seda säravama ja unikaalsema karjääri jooksul tegi. Rokiklubi Ritz. New York. 2. veebruar 1988. Viisiku 1987. aasta suvel  ilmunud debüüt «Appetite For Destruction» oli just edetabelid ribadeks põrutanud. Kõik oli tegelikult veel ees, kõik oli värske. Maailm oli valla, taevas pilvitu. Muuseas, sellest algselt MTV jaoks salvestatud ja nüüd võrdlemisi ootamatult välja ilmunud liveʼist on saadaval ka kehva kvaliteediga DVD, aga tasub vaatamist, tasub kindlasti vaatamist.

Keemia särises meeste vahel suisa silmanähtavaid sädemeid pildudes. Bänd elas ja tegutses nagu üks organism, kõik see piinlik ning inetu jama tuli aastaid hiljem. Debüütalbumi materjali valdavalt sellel kontserdil esitatigi. «Appetite For Destruction»on  muide üheskoos kirjutatud, plaadikaanel on autoriks märgitud terve bänd. Eks hiljem jagati nimelisi loorbereid, aga nagu öeldud, 1988. aasta alguses oli kõik super. Leek oli maksimumile keeratud, kuid ei põletanud veel bändi liikmeid.

12.12.2014 15.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto