Väidetavalt sai Poola vanglate võõrustamise eest ka kopsakaid rahasummasid – Poola päevalehe Gazeta Wyborcza teatel maksis CIA 2003. aastal Poolale erioperatsioonide eest 30 miljonit dollarit. Poola raadiole antud intervjuus ütles Kwaśniewski, et ei teadnud sellistest annetustest midagi, kuid möönis, et Poola välisluureagentuuril oli voli sääraseid toetusi vastu võtta ning CIA on andnud Poola võimudele raha alates 1990. aastate algusest.
Gazeta Wyborcza anonüümse allika sõnul toodi 2003. aastal raha Poola välisluureagentuuri Varssavis kolmes suures pakis. Kõik kupüürid olid sajadollarilised. Agentuuri juhataja asetäitja kolonel Andrzej Derlatka helistas seejärel finantsosakonda, kes omakorda kirjutas kirja Poola keskpanka arvelduskonto loomiseks. Kaheksateistkümne kuu jooksul toimetati kogu summa täpselt üht miljonit dollarit mahutavates kohvrites panka.
Meedias on levinud teated, et salavanglad võisid olla veel Tais, Afganistanis, Rumeenias ja Leedus, mille juhid on teatanud, et prokuratuur peab raportit põhjalikumalt uurima ning USA-le täiendava info saamiseks taotluse esitama.
Luurekomitee raporti avaldamise poolt olid eelkõige selle demokraatidest liikmed, vaid üks vabariiklane nõustus sellega. Kokku on raport, mis käsitleb CIA ülekuulamis- ja kinnipidamismeetodeid, mida agentuur kasutas president George W. Bushi valitsusajal, mahukas, 6000 lehekülge. Avalikuks tehti raporti 480-leheküljeline kokkuvõte.
CIA endised juhid George Tenet, Porter Goss ning Michael Hayden tegid ajakirja Wall Street Journal veergudel ühispöördumise, kus teatasid, et tegemist on ühepoolse, fakti- ja tõlgendusvigu täis ning poliitiliselt kallutatud uuringuga, mille eesmärk on rünnata agentuuri, mis on USA kaitseks teinud rohkem kui keegi teine.
CIA praegune juht John Brennan kaitses agentuuri tegevust, kinnitades, et tegeleti siiski inimelude kaitsmisega, ent tunnistas ka, et 2001. aasta terrorirünnakute järgsel CIA-l ei olnud oma ülesannete täitmiseks piisavat pädevust.