Sisukord
Sport
Postimees
28.02.2020
Eesti ravi- ja riigiasutused on koroonaviiruseks valmis (4) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Emotsioon on võidust tähtsam

2 min lugemist
Spordiga kaasnevatest emotsioonidest saavad jõudu nii fännid kui ka sponsorid. FOTO: Tairo Lutter

Suures spordis on eesmärk alati võit, sest võiduga kaasneb au, kuulsus ja tunnustus. Ja vastupidi: kes palju ja suurelt kaotab, muutub rahva silmis pahatihti peksupoisiks. Kas spordisponsorid ei pelga, et toetades neid, kes pakuvad võidurõõmu asemel rohkem kaotusekibedust, hakkab luuseri imago külge ka neile?

Tellijale

«Arvan, et sportlase edul või ebaedul pole kohest otsest mõju teda toetava ettevõtte majandustulemustele ega ka mainekuvandile,» lausub Selveri juhataja Kristi Lomp. «Küll aga võib see mõjutada ettevõtte kuvandit ja samuti toetuspoliitikat pikemas perspektiivis, kui spordiala muutub näiteks kehvade tulemuste tõttu rahvusvahelisel areenil rahva seas vähepopulaarseks.»

Ettevõtete juhid märgivad, et isegi kui tulemused jätavad teinekord soovida, on toetuste eesmärk aidata sportlasel just võidulainele jõuda. Eesti jalgpallikoondist spondeeriva LHV panga turundusjuhi Margit Kotkase sõnul annab võit palliplatsil põhjust rõõmustada ja tunda uhkust, et pank sai samuti taustajõuna sellesse panustada. «Kui aga tuleb kaotus või kehvemad tulemused,» lisab ta, «on olulisem, et ala areng läheks ülesmäge.»

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto