N, 1.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Facebook Twitter
Comments

JÄÄR Võimalik, et kapseldud mingi negatiivse kogemuse tõttu endasse. Pärast mõningast eneseanalüüsi saad aru, et oled kellegi teise muresid enda kanda võtnud.

SÕNN Kas oled midagi pikka aega alla neelanud? Enam sa seda ei tee, sest oled oma jõu tagasi saanud. Astud julgelt vastu kõigele sellele, millega sind alla suruda püütakse.

KAKSIKUD Kuidas kohtled iseennast ja kuidas teisi? Kui suhtud endasse halvasti, siis suhtud samamoodi ka teistesse. Teadvustad, et inimsuhete seisukohast tuleks vaateid muuta.

VÄHK Tunned vajadust armuküllase suhte järele. Kui sul seda praegu ei ole, siis pingutad, et seda saada. Sinu pingutused kannavad juba paari nädala pärast vilja.

LÕVI Võid praegu olla väga laisk ja mõne asja kellegi teise kaela veeretada. Tegelikult aitad sellega inimest, kes on suuna kaotanud.

NEITSI Inimesed ei pruugi sinu tõelisest palest aru saada. Oled nende jaoks nagu liiga kiiresti voolav vesi. Olukord kujuneb selliseks, et saad teada, keda saad usaldada ja keda mitte.

KAALUD Saad kellegi teise keerulistest tunnetest aru ja see mõjutab ka sinu emotsioone. Mingi olukord mõjub nii, et ei saa välistada paari pisara poetamist.

SKORPION Päevakorral on turvalisuse teemad, nii vaimne kui ka füüsiline turvalisus. Oma nobeda taibuga saad kohe aru, mis kellelgi sinu ümber plaanis on.

AMBUR Oled praegu väga huvitav ja paljud tahavad sinu seltskonnas viibida. Seda eriti siis, kui oled viimasel ajal mingi uue käigu teinud või reisinud.

KALJUKITS Inimestega suhtlemisel peaksid praegu kasutama rohkem intuitsiooni. Väleda taibu abil teed silmapilguga kindlaks, kes sinu ees on ja mida ta tahab.

VEEVALAJA Kõik ülejäänud inimesed tunduvad olevat kaotanud kerguse ja huumorimeele. Pealesunnitud asjadega ja flirdiga ei saavuta aga praegu midagi.

KALAD Oled oma emotsioonides väga vahetu, teravmeelne ja veetlev. Kütad kellegi teise emotsioone üles ja vaatad, mis juhtub.

Facebook Twitter
Comments
Tagasi üles