Sisukord
Tartu
Postimees
16.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Ilmunud on Johannes Hindi vanglapäevikud tagakülg Eesti lühiuudised Kohus tunnistas Rasmus Vesiloo peksmises süüdi Kapo pidas kinni Venemaa spioonisaates esinenud Karl Paksu Reformierakonna toetus suurenes konkurentide ees Draamateatri jõulusahvris käis vilgas kauplemine Kapo tehnik jutustas end suureks riigireetjaks Õnneliku lõpuga lugu: narvalane sai isaõigused Majandus EXPOst loobumine läheks riigile maksma üle miljoni euro Majanduse lühiuudised Bitcoin pakub võimalust rahapesuks Välismaa Välismaa lühiuudised Dresdenis tõstab pead veider protestiliikumine Sydney pantvangidraama lõppes ründaja ja kahe kohvikukülastaja surmaga Arvamus Aimar Ventsel: Saksa kiri Venemaast Ahto Lobjakas: mitu auku on sõelas? Urmas Viilma: kiriku ja riigi risttee (1) Vastukaja Juhtkiri: Venemaa veider võte propagandasõjas Jaanus Piirsalu: «Teie ja meie Vabaduse eest!» Postimees 1934: salakaubitsejad peksid kaasosanikku Päeva karikatuur Sport Bengals purustas müüdi supermehest Spordi lühiuudised Põnevuspaarid, õnnelikud suursoosikud ja üllatajad Tänak: võistlusauto peab olema sõitja nägu Nõmme Kalju ajaloos keerati uus lehekülg Tallinn Savisaar ilmus nii telesse kui tänavatele Tartu Mahetoit jõuab visalt lasteaeda Uue bändi bluusiplaadil särab suupill Moelooja valmistab hobi korras omanäolisi kleite ja pulmarõivaid Mahetoit säästab organismi ja keskkonda Uue silla ületamine kätkeb ohte Rock läheb püüdma eurosarja alagrupi võitu Tartlane pildistab kodulinna Volikogu laitis oma kauplusauto maha Valvo Semilarski: Tartu kergliiklusteede tänane ja homne päev Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartlane pildistab kodulinna

2 min lugemist
Juhan Voolaid on teinud oma piltidest valiku ja avaldanud selle raamatus «Aastaraamis Tartu» 103 leheküljel. Iga kuu pildid juhatab ta sisse kirjapanekuga, mis on sealsamas kõrval tõlgitud ka inglise keelde. FOTO: Kristjan Teedema

Tartu kirjastuses Atlex on valminud fotoraamat «Aastaraamis Tartu», mille autor on tartlane, oma kodulinna sügavasti kiindunud Juhan Voolaid.

Tellijale Tellijale

Ei saa ju olla Tartu vastu ükskõikne inimene, kes on seda linna viimasel viiel aastal aina pildistanud – igal aastaajal, igal kuul. Ja mitte niivõrd linna kui ehitisi ja tänavaid, vaid ikka enamasti elu majade ja asfaldi vahel.

Meeste, naiste ja laste eluhetkede kõrval on Voolaid kinni püüdnud momente Tartu karvaste (kassid-koerad) ja suleliste (hakid, varesed, tuvid, kajakad jt) elust. Ühel fotol on isegi kaks alligaatorit, kes sulistavad raeplatsi purskkaevus.

15.12.2014 17.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto