Sisukord
Eesti
Tänane leht
17.12.2014
Eesti male Mälumäng dilbert palju õnne Horoskoop tagakülg Eestlane peab Helsingis näljastreiki Paks pääses vabadusse Eestlased guugeldasid Elronit ja Evelin Ilvest Eesti lühiuudised Chiesa kavatseb Eestisse naasta Politseinike vormiriided läbisid uuenduskuuri Sotsiaalministeerium võtab tööle e-teenuste asekantsleri Apteekrid käisid Toompeal meelt avaldamas Rahumägi: info vananeb poole aastaga Suur noos – Rail Balticu liiprid Majandus Analüüs: Vene finantsturgudel valitseb paanika Majanduse lühiuudised Naftabarreli hind langes juba alla 60 dollari Välismaa Väliste lühiuudised Ukraina seisab ajakirjanikele ohtlike kohtade seas Süüria kõrval Helsingi narkopolitsei eksjuhi kohtuasja arutamine algab Trevocist Arvamus Markku Heikkilä: Marss läheneb, Tampere kaugeneb Rait Maruste: kuidas riigireformida riigikogu? Vahetund Postimehega Postimees 1910. aastal Avo-Rein Tereping: räägi kingituse juurde lugu Päeva karikatuur Juhtkiri: Venemaa majanduse riskid said tegelikkuseks Aarne Seppel: koostöö plaanimine Kultuur IMAXi kino online-piletimüük jooksis kokku Kultuuri lühiuudised Sport Kaotus, mis ei viinud tuju nulli Senine murekoht valmistas treenerile ikka pettumuse Spordi lühiuudised Itaalias pallivad eestlased: siin mängitakse targalt, jõuliselt ja kiirelt Tallinn Uus Pargi&Reisi süsteem käivitub visalt Tarbija Lugeja küsib, asjatundja vastab: kogu tõde vererõhust Tartu Piltuudis: Väike köök pakatab kingitustest Lumepuudus sunnib lahendusi otsima Riia mäe väike toidukauplus sulges uksed Pommirühmal ajas üks töö teist taga Esimesse klassi läheb sügisel 1300 last Enam kui pooli loomeinimesi saadab ettevõtluses edu Raul Oreškin: loomeinimesed vajavad julgustust Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Püüad nii iseenda kui ka teiste vastu aus olla. Kui seda suudad, siis muutud populaarseks ja saad elulaval varasemast rohkem särada.

SÕNN Kui palju oled valmis endast jagama? Sinu aeg on kallis, kuid samas ei kahetse sa midagi, kui pead kedagi nii füüsiliselt kui ka vaimselt aitama.

KAKSIKUD Kuidas kaaslastega paremini kontakti saavutada? Ole iseenda ja teiste vastu aus. Ausus maksab praegu palju rohkem kui tühjad kõlavad sõnad.

VÄHK Uurid, kui kindlalt end oma elus tunned. Kas on piisavalt häid inimsuhteid ja raha? Kõike jätkub küllaga, kui sa neid endast eemale ei peleta.

LÕVI Olukorrad ja inimesed pakuvad praegu sentimentaalsust. See ei pruugi sobida sinu kirgliku iseloomuga, kuid hea õnne korral saad neist vajaliku annuse uusi teadmisi elu kohta.

NEITSI Kellegi reaktsioonid võivad sinu alateadvuse soppidest üsna korraliku jama esile tuua. Tegemist on aastatetaguste asjadega, mille olid ära unustanud.

KAALUD Oled tüdinud sellest, et pead end kellelegi pidevalt tõendama. Oled just see, kes oled, ja sul on õigus näha maailma asju sulle omaselt.

SKORPION Õige aeg kapriiside rahuldamiseks, sest aasta lõpus supled rahas. Naudid raha eest saadavat ja pakud häid asju ka oma kallitele.

AMBUR Oled usaldusväärne ja kaastundlik, eeskätt oma pereliikmete suhtes. Varsti lähenevate pühadega seoses oled aga valmis aitama ja abistama ka neid, kellel ei ole nii hästi läinud.

KALJUKITS Kas oled liiga tundlik selle suhtes, mida teised sinust arvavad? Siis on aeg teha teadvuses ja alateadvuses korrektiive, et mitte lasta end teistest liigselt mõjutada.

VEEVALAJA Õelad kavatsused näed kohe läbi. Seepärast ei võta sa sisse kaitseasendit, vaid jääd avatuks ja leplikuks. Las teised vehivad, kaugele nad ei jõua.

KALAD Räägid mingi olukorra tekkides oma suu puhtaks ja see puhastab õhku. Jääd seesmiselt kindlaks ka siis, kui sõnad ristuvad otsekui mõõgad.

Seotud lood
    16.12.2014 18.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto