Sisukord
Arter
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (3) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (2) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? (1) Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (11) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar (1) Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (45) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama (1) Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

3 min lugemist

Horoskoop ajavahemikuks 20.–26. detsember.

 

Jäär

21. märts – 19. aprill

Praegusel ajal on sul võimalik armuasjus olukorda parandada. Kui sul on juba pikka aega keegi südames, peaksid kindlasti just nüüd astuma otsustavaid samme selleks, et suhtlust edasi arendada ja teda endaga tihedamalt siduda. Ära ummisjalu armastust avalda, aga näita välja hoolimist.

 

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sulle meeldib, kui kord on majas ja saad tegutseda kindlate plaanide alusel, praegu aga ei taha see kuidagi õnnestuda. Elu pakub palju üllatusi, aga sina proovi suhtuda positiivselt. Hakka kinni ootamatult sülle pudenevatest võimalustest, võid leida endale uusi hobisid ja toredaid tuttavaid.

 

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Elu on lõbus ja mitmekihiline. Võimalusi on nii palju, et sul pole aega ega tahtmist enne valiku tegemist põhjalikult mõelda, ning nii teed neid üsnagi juhuslikult. Võimalik, et hakkad tegelema uue spordialaga, satud sellest vaimustusse, kuid jätad juba mõne nädala pärast trenni pooleli, sest sind köidab miski muu.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Ära praegu põhjalikke muudatusi ette võta. Kui olukord su ümber on rahutu, annab sulle sisemise kindluse see, kui tegutsed oma harjumuspärase rutiini kohaselt. Järsud muutused võivad sind närviliseks teha, keskendumisraskusi ja ka unehäireid põhjustada, oma rajal püsides aga kulged tasapisi õiges suunas.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Nädal võib kaasa tuua tugevaid pingeid. Peaksid kindlasti kuulama teiste heasoovlikke nõuandeid. Kui iseendas liiga kindel oled, surud oma tahtmise küll jõuga läbi, aga pärast ilmneb, et oled midagi kahe silma vahele jätnud ja suur vaev on nähtud asjata. Ära raiska oma energiat vaidlemisele ja vihastamisele.

 

Neitsi

23. august – 22. september

Pead olema uutele võimalustele avatud, samas aga ei suuda sa õigeid valikud teha, kui ei pea pidevalt silmas varasemaid kogemusi ja ei toetu minevikus omandatud teadmistele. Sind võivad köita uudsed ravimeetodid, kuid ära neid enda peal enne katsetama hakka, kui oled piisavalt usaldusväärset infot kogunud.

 

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Hea aeg enese vaimseks arendamiseks. Sind võivad köita psühholoogia ja ka esoteerikaga seotud teemad. Küllap saad vabadel päevadel aega lugeda vastavaid raamatuid või avastada huvitavat infot pakkuvaid netilehekülgi. Kui sul on võimalik, võiksid planeerida reisi kuhugi soojema kliimaga kohta.

 

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Kipud juhinduma pigem tunnetest kui mõistusest. Meeleolu võib olla tavapärasest heitlikum ning huvi võivad pakkuda teemad, mis sind üldjuhul üsna külmaks jätavad. Püüa endale pühade aegu rohkem füüsilist tegevust leida, eriti juhul, kui argipäeviti pead tundide kaupa arvuti taga istuma.

 

Ambur

22. november – 21. detsember

Hea aeg õppetööks ja oma silmaringi laiendamiseks, reisimine tuleb samuti ainult kasuks. Suudad oma plaanid hästi läbi mõelda ning ka edukalt ellu viia. Ära siiski kärsituks muutu, kui kõik otsekohe ei õnnestu, vahel tuleb paratamatult selleks, et edasi minna saaks, ka paar sammu tagasi astuda.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Ühest küljest tunned, et vanaviisi enam jätkata ei saa ja midagi tuleks päris tõsiselt muuta, teisalt aga tundub see riskantne ja tekitab sinus ebakindlust. Suhtu asja rahulikult, võta muudatused ette, aga kindlasti ära muuda mitut asja korraga ja ära võta kogu vastutust enda kanda.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Oled praeguse aja lemmiklaps. Võimalik, et sul õnnestub nüüd ära teha midagi niisugust, millest oled ammu unistanud, aga milleks pole tekkinud sobivat võimalust või oled tundnud, et sa ei ole selleks veel piisavalt valmis. See võib tähendada teise linna kolimist, töökoha vahetust või siis õppima asumist.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Saad aega selleks, et tegeleda just nimelt sellega, mis sulle kõige rohkem huvi pakub, ning viibida koos inimestega, kelle seltskonnas sul on huvitav, kus liiguvad sinu omadega haakuvad ideed. Võimalik, et pead toetama kedagi, kellel on tervisega probleeme. See tähendab eelkõige moraalset abistamist.

 

 

 

 

 

 

Seotud lood
    15.02.2020 17.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto