Märt Meesak: vajame Eestit kõikjal Eestis!

Märt Meesak FOTO: TPM

Riiki valitsenud kartellierakonnad on nendeks valimisteks unustanud ära eelmiste valimiste lubadused Eesti regionaalpoliitika teemadel ega taha sellest enam rääkida.

Tellijale Tellijale

Reformierakond põrutab «kindlalt edasi» täiskäigul maaelu hääbumise poole, sotsid rakendasid valimisvankri ette hoopis kadunud hinged ning eelmise kampaania ajal lubatud suured sõnad asendusid valitsusse minnes tühja susinaga.

IRL on küll pusinud ikka ja jälle kenasid haldusreformi kaarte, kuid kaugemale ehk sisuni pole kunagi tõsiselt väga jõutud.

Keskerakond uhkeldab sõnades alati maaelu tähtsusega ja omavalitsuste võime olulisusega, Tallinna «kuningriigis» aga kehtestatakse selliseid samme nagu tasuta ühistransport just karuteenena maapiirkondade valdadele ja linnadele. Sellega meelitatakse maksumaksjana see elujõulisemgi osa elanikkonnast ära Tallinna.

Kokkuvõtvalt, ääremaastumine jätkub, Tallinn «ruulib» ning kartell vaatab vaikides oma nurgas kõike seda pealt. Taas uusi hiilgavaid valimisteemasid sepitsedes ja pusides ning valimisteks valmistudes on see teema maha vaikitud.

17.12.2014 19.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto