Sisukord
Tartu
Postimees
18.12.2014
Eesti Maja, mis end ise kütab palju õnne Elron lubab lahendada nutipõlvkonna mure Rongireisijaid ootab ees keeruline aasta Rubla langus peatati Mängurite arv kahaneb nii veebis kui päriselus Esmakordselt ajaloos: Lasnamäe kanalis sõitis tramm Vene majandusgeograaf: veel mõjub propaganda tugevamini kui hinnatõus tagakülg Eesti ettevõtjad hoiavad Venemaal hinge kinni Riigikogu keelas avalikus kohas alkoholi joomise Eesti lühiuudised Asjatundja: Savisaare klipi puhul maksis idee Mälumäng Venemaalased Den za Dnjomile rubla langusest male Põlva saab ülisäästliku riigigümnaasiumi Majandus Majanduse lühiuudised Kõrgete ametnike ja nende lähedaste tehingud võetakse luubi alla Välismaa USA ja Kuuba taastavad diplomaatilised suhted Pakistan leinab äärmuslaste ohvriks langenud lapsi Arvamus Argo Ideon: mälestused rublast Rene Toomse: kes kontrollib kontrollijaid? Mari Öö Sarv: teeme jõulud inimeste pühaks Heiki Valner: ärge toitke veelinde! Postimees 1926. aastal Päeva karikatuur Kultuur Aleksandr Vassiljevi elegantne ajamasin Sport Spordi lühiuudised Raskes seisus Kalev saab tervenejatest abi Üüratu lepingu eest saaks Kristina mütsi... sõbrahinnaga Kes on Tartu Bigbanki kõige-kõigem? Sõna saavad Meresaar ja Rikberg Tarbija Lihata jõulud peolist nälga ei jäta Tartu Helga Nõu kui hunt lambanahas Jõuluajal saadud kalorid kaovad matkates Maret Maripuu: kukkumist tagasi ei pööra! Uues koolimajas tuleb veel kiivriga käia Vennad ja õde kohtuvad Karlovas Rattaringlus ootab rahastust Märt Meesak: vajame Eestit kõikjal Eestis! Jõuluvana Jaak veiderdamist ei salli Meelelahutus Koomiks Sudoku

Märt Meesak: vajame Eestit kõikjal Eestis!

4 min lugemist
Märt Meesak FOTO: TPM

Riiki valitsenud kartellierakonnad on nendeks valimisteks unustanud ära eelmiste valimiste lubadused Eesti regionaalpoliitika teemadel ega taha sellest enam rääkida.

Tellijale Tellijale

Reformierakond põrutab «kindlalt edasi» täiskäigul maaelu hääbumise poole, sotsid rakendasid valimisvankri ette hoopis kadunud hinged ning eelmise kampaania ajal lubatud suured sõnad asendusid valitsusse minnes tühja susinaga.

IRL on küll pusinud ikka ja jälle kenasid haldusreformi kaarte, kuid kaugemale ehk sisuni pole kunagi tõsiselt väga jõutud.

Keskerakond uhkeldab sõnades alati maaelu tähtsusega ja omavalitsuste võime olulisusega, Tallinna «kuningriigis» aga kehtestatakse selliseid samme nagu tasuta ühistransport just karuteenena maapiirkondade valdadele ja linnadele. Sellega meelitatakse maksumaksjana see elujõulisemgi osa elanikkonnast ära Tallinna.

Kokkuvõtvalt, ääremaastumine jätkub, Tallinn «ruulib» ning kartell vaatab vaikides oma nurgas kõike seda pealt. Taas uusi hiilgavaid valimisteemasid sepitsedes ja pusides ning valimisteks valmistudes on see teema maha vaikitud.

17.12.2014 19.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto