Sisukord
Eesti
Postimees
18.12.2014
Eesti Maja, mis end ise kütab palju õnne Elron lubab lahendada nutipõlvkonna mure Rongireisijaid ootab ees keeruline aasta Rubla langus peatati Mängurite arv kahaneb nii veebis kui päriselus Esmakordselt ajaloos: Lasnamäe kanalis sõitis tramm Vene majandusgeograaf: veel mõjub propaganda tugevamini kui hinnatõus tagakülg Eesti ettevõtjad hoiavad Venemaal hinge kinni Riigikogu keelas avalikus kohas alkoholi joomise Eesti lühiuudised Asjatundja: Savisaare klipi puhul maksis idee Mälumäng Venemaalased Den za Dnjomile rubla langusest male Põlva saab ülisäästliku riigigümnaasiumi Majandus Majanduse lühiuudised Kõrgete ametnike ja nende lähedaste tehingud võetakse luubi alla Välismaa USA ja Kuuba taastavad diplomaatilised suhted Pakistan leinab äärmuslaste ohvriks langenud lapsi Arvamus Argo Ideon: mälestused rublast Rene Toomse: kes kontrollib kontrollijaid? Mari Öö Sarv: teeme jõulud inimeste pühaks Heiki Valner: ärge toitke veelinde! Postimees 1926. aastal Päeva karikatuur Kultuur Aleksandr Vassiljevi elegantne ajamasin Sport Spordi lühiuudised Raskes seisus Kalev saab tervenejatest abi Üüratu lepingu eest saaks Kristina mütsi... sõbrahinnaga Kes on Tartu Bigbanki kõige-kõigem? Sõna saavad Meresaar ja Rikberg Tarbija Lihata jõulud peolist nälga ei jäta Tartu Helga Nõu kui hunt lambanahas Jõuluajal saadud kalorid kaovad matkates Maret Maripuu: kukkumist tagasi ei pööra! Uues koolimajas tuleb veel kiivriga käia Vennad ja õde kohtuvad Karlovas Rattaringlus ootab rahastust Märt Meesak: vajame Eestit kõikjal Eestis! Jõuluvana Jaak veiderdamist ei salli Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mängurite arv kahaneb nii veebis kui päriselus

2 min lugemist

Vähenenud on nii internetikasiinodes mängimine kui ka hasartmängusõltlaste arv üldse, selgus eile avaldatud TNS Emori uuringus, mida esitleti rahandusministeeriumis.

Tellijale Tellijale

Probleemidega mängijate arv on vähenenud poole võrra. Neli aastat tagasi olid 13 protsenti mängijatest sõltlased või tõi mängimine nende ellu probleeme, tänavu aga vaid seitse protsenti. Probleemidega mängijaks lahterdati vastaja siis, kui ta vastasid jaatavalt vähemalt kahele väitele kümnest. Näiteks, kas ta on mängimiseks raha laenanud.

Viimase kahe aasta jooksul on pooled Eesti 15–74-aastastest elanikest raha peale mänginud. Kolmandik on osalenud loteriides ja kolmandik ostnud kiirloteriisid. Keskmiselt panustatakse mängimise peale seitse eurot. Ent hea uudis on see, et kasiinodesse enam ei kiputa.

17.12.2014 19.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto