Sisukord
Eesti
Postimees
19.12.2014
Eesti Eesti lühiuudised dilbert Jõuluvana jagas riigikogu saadikutele nõu ja kinke male Horoskoop palju õnne Mälumäng Kunstnike liit tähistas jõule Erakliinikus sünnitajaist saab toetust mõni üksik Kuldmikrofoni sai Toomas Lasmann Posti teel marihuaanat smugeldanud lähevad vangi Moonika ilmub rahva ette järgmisel aastal «Nigeeria petukirjad» Eestis autoäris Nõrk rubla hakkab pitsitama osa Eesti pensionäridest Majandus Majanduse lühiuudised Swedbanki uus juht lubab klientidele vähem sularaha Välismaa Metz — võib-olla paremgi kui Strasbourg Putin: lääs tahab karu ahelatesse panna Kremli suhtumises pole muutust näha Välismaa lühiuudised Arvamus Jüri Vendik: rubla pikee poliitilis-esteetilised tagajärjed Kristo Herzmann: merel ei käida joomas Andrus Karnau: imede aeg Sven Mikser: Eestile toob edu inimestesse investeerimine Postimees 1912: Eesti üliõpilaste olukord laias ilmas Päeva karikatuur Kultuur Väärt raamatud Sport Tartu Bigbank näitas end Euroopas ja õppis Spordi lühiuudised Dopingukaristusest vabanenud ja pronksi võitnud Stepanenko: tunnen end kindlalt Tarbija Metz — võib-olla paremgi kui Strasbourg Tartu Piltuudis: haubitsad jõudsid Riia mäele Järjest enam lapsi läheb erikoolidesse ja -klassidesse Julgus tõi kunstnikule preemia Kallastel valmis laevaremondislipp Maksumaksjate arv kasvab Tartus visalt Kallaste uus linnapea tuli pealinnast Tartlase juubel: Jaan Mikk 75 Mikk Kaasik: poliitika tundub ebahuvitav Kaspar Kiisk: buss võiks sõita tihedamini Tartlaste näitust kujundab lätlane Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled nüüd draamakuninganna või -kuningas, ja selles ei ole midagi halba. Näed võltsid meelitused kohe läbi ja teed selgeks, et ei vaja neid.

SÕNN Sind tõukab praegu tagant vajadus tunnustuse järele. Õigetele nuppudele vajutades saavutadki selle. Probleeme võib aga tekitada mõningane läbipõlemine.

KAKSIKUD Oled praegu särav nagu supernoova ja naudid aupaistet. Oled populaarne nii tänu oma taibukusele, nutikale sõnakasutusele kui ka julgetele väljaütlemistele.

VÄHK Paar lahket sõna ja olukord on lahendatud. Küsid siis, miks sa varem seda ei teinud. Võimalik, et olukord ei olnud toona veel piisavalt küps.

LÕVI Elu sunnib sind kiirust maha võtma ja lõdvestuma. Kui sa seda ei tee, kaotad suurel hulgal energiat, mida hiljem on raske taastada.

NEITSI Kellegi elu eesmärgiks tundub olevat hooplemine. Sa kuulad ta ära, kuid siis tekib tahtmine tema suu kinni panna. Näitad, milleni võib viia asjade ülepaisutamine.

KAALUD Kui keegi teine sind raske ja kaelamurdva ülesande puhul ei tasusta, siis teed seda ise. Vahel on vaja endale ise õlale patsutada ja kinnitada, et oled suurepärane.

SKORPION Tead, et tõde saab venitada, kuid mitte lõpmatult. Ühel hetkel lakkab tõde olemast ja muutub valeks. Selle ärahoidmiseks pane õigel ajal suu kinni.

AMBUR Elu pakub praegu palju saladuslikkust. Sa ei pruugi saada aru, millist rolli sa teatud saladustes mängid ja kes ühest suurest plaanist kasu lõikab.

KALJUKITS Oled üles leidnud oma parima huumorisoone ja naerutad oma juhtumitest rääkides inimesi. Naudid aastalõpumelu ja vaatad lootusrikkalt uude aastasse.

VEEVALAJA Kui naeratad, siis tõmbad positiivsust külge. Muutud ka seksuaalselt külgetõmbavaks – seda eriti siis, kui satud seltskonda, kus tegeldakse seksuaalteemadega.

KALAD Keskendud käegakatsutavatele eesmärkidele ja püüad neid piiratud vahendite abil ellu viia. Kõik õnnestub, ja näitad, et alati ei ole vaja palju raha.

Seotud lood
    18.12.2014 20.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto