Sisukord
Tartu
Postimees
19.12.2014
Eesti Eesti lühiuudised dilbert Jõuluvana jagas riigikogu saadikutele nõu ja kinke male Horoskoop palju õnne Mälumäng Kunstnike liit tähistas jõule Erakliinikus sünnitajaist saab toetust mõni üksik Kuldmikrofoni sai Toomas Lasmann Posti teel marihuaanat smugeldanud lähevad vangi Moonika ilmub rahva ette järgmisel aastal «Nigeeria petukirjad» Eestis autoäris Nõrk rubla hakkab pitsitama osa Eesti pensionäridest Majandus Majanduse lühiuudised Swedbanki uus juht lubab klientidele vähem sularaha Välismaa Metz — võib-olla paremgi kui Strasbourg Putin: lääs tahab karu ahelatesse panna Kremli suhtumises pole muutust näha Välismaa lühiuudised Arvamus Jüri Vendik: rubla pikee poliitilis-esteetilised tagajärjed Kristo Herzmann: merel ei käida joomas Andrus Karnau: imede aeg Sven Mikser: Eestile toob edu inimestesse investeerimine Postimees 1912: Eesti üliõpilaste olukord laias ilmas Päeva karikatuur Kultuur Väärt raamatud Sport Tartu Bigbank näitas end Euroopas ja õppis Spordi lühiuudised Dopingukaristusest vabanenud ja pronksi võitnud Stepanenko: tunnen end kindlalt Tarbija Metz — võib-olla paremgi kui Strasbourg Tartu Piltuudis: haubitsad jõudsid Riia mäele Järjest enam lapsi läheb erikoolidesse ja -klassidesse Julgus tõi kunstnikule preemia Kallastel valmis laevaremondislipp Maksumaksjate arv kasvab Tartus visalt Kallaste uus linnapea tuli pealinnast Tartlase juubel: Jaan Mikk 75 Mikk Kaasik: poliitika tundub ebahuvitav Kaspar Kiisk: buss võiks sõita tihedamini Tartlaste näitust kujundab lätlane Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mikk Kaasik: poliitika tundub ebahuvitav

6 min lugemist
Mikk Kaasik (vasakul) ja Kaspar Kiisk on juba staažikad näitlejad ning dubleerivad teineteist Vanemuise lastemuusikalis «Nukitsamees». Fa-dieesi laulustuudios harjutavad poisid on head sõbrad ning teevad koos ka bändi. FOTO: Tõnis Järs

Lähte ühisgümnaasiumis õppiv Mikk Kaasik (11) saab vaatamata oma noorele eale ette näidata neli suurt teatri- ja filmirolli. Ta on mänginud Vanemuise lavastuses «Fanny ja Alexander», Emajõe suveteatri «Üle linna Vinskis» ning Rene Vilbre seriaalis ja lastefilmis «Väikelinna detektiivid ja valge daami saladus». Detsembrist kehastab Mikk koos hea sõbra Kaspar Kiisaga nimiosalist Vanemuise lastemuusikalis «Nukitsamees». 

Tellijale Tellijale

Kuidas sa rolle saad? Kas sa otsid ja kandideerid või sulle pakutakse?

Muidu on ikka nii olnud, et olen ise kandideerinud. «Väikelinna detektiividesse» mind soovitati, aga ma ikkagi pidin kandideerima. Aga nüüd Nukitsamehe rolli kutsuti.

Kas Nukitsameest on kerge mängida?

Kuidas võtta. Teda on tõesti kergem mängida kui Alexandrit, aga ei saa ka öelda, et teda on kerge või raske mängida. Sõltub, millega võrrelda.

Mis mees see Nukitsamees on?

Minu arust on Nukitsamees selline, kes kasvab üles sellises kodus, kus ei ole väga palju süüa. Või kui isegi on, siis need on ainult kondid. Ta kasvab kolliks või selliseks metsaliseks. Kuigi lõpuks ta viiakse päris koju ja seal ta saab inimeseks.

18.12.2014 20.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto