Sisukord
Tartu
Postimees
19.12.2014
Eesti Eesti lühiuudised dilbert Jõuluvana jagas riigikogu saadikutele nõu ja kinke male Horoskoop palju õnne Mälumäng Kunstnike liit tähistas jõule Erakliinikus sünnitajaist saab toetust mõni üksik Kuldmikrofoni sai Toomas Lasmann Posti teel marihuaanat smugeldanud lähevad vangi Moonika ilmub rahva ette järgmisel aastal «Nigeeria petukirjad» Eestis autoäris Nõrk rubla hakkab pitsitama osa Eesti pensionäridest Majandus Majanduse lühiuudised Swedbanki uus juht lubab klientidele vähem sularaha Välismaa Metz — võib-olla paremgi kui Strasbourg Putin: lääs tahab karu ahelatesse panna Kremli suhtumises pole muutust näha Välismaa lühiuudised Arvamus Jüri Vendik: rubla pikee poliitilis-esteetilised tagajärjed Kristo Herzmann: merel ei käida joomas Andrus Karnau: imede aeg Sven Mikser: Eestile toob edu inimestesse investeerimine Postimees 1912: Eesti üliõpilaste olukord laias ilmas Päeva karikatuur Kultuur Väärt raamatud Sport Tartu Bigbank näitas end Euroopas ja õppis Spordi lühiuudised Dopingukaristusest vabanenud ja pronksi võitnud Stepanenko: tunnen end kindlalt Tarbija Metz — võib-olla paremgi kui Strasbourg Tartu Piltuudis: haubitsad jõudsid Riia mäele Järjest enam lapsi läheb erikoolidesse ja -klassidesse Julgus tõi kunstnikule preemia Kallastel valmis laevaremondislipp Maksumaksjate arv kasvab Tartus visalt Kallaste uus linnapea tuli pealinnast Tartlase juubel: Jaan Mikk 75 Mikk Kaasik: poliitika tundub ebahuvitav Kaspar Kiisk: buss võiks sõita tihedamini Tartlaste näitust kujundab lätlane Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaspar Kiisk: buss võiks sõita tihedamini

4 min lugemist
Kaspar Kiisk Nukitsamehena Vanemuise lastemuusikalis «Nukitsamees». FOTO: Georg Rosma

«Mary Poppins», «Kosmonaut Lotte», «Lotte jõulupidu», «Maria Stuarda», «Nukitsamees», loetleb Kaspar Kiisk (11) Vanemuise lavastusi, kus ta on mänginud. Lisaks veel osatäitmised seriaalides «Keskea rõõmud» ja «Naabriplika». Tuleva aasta märtsis esietendub aga Nordea kontserdimajas maailmakuulus muusikal «Billy Elliot», kus Kasparil on taas kandev roll. Viimane on noormehe elu sedavõrd sassi löönud, et kaheks veerandiks tuli Mart Reiniku kool Lilleküla gümnaasiumi vastu vahetada.

Tellijale Tellijale

See, et 11-aastane poiss vahetab näitlejatöö tõttu kaheks veerandiks kooli, on üsna erakordne. Kuidas see juhtus?

Mu vanaisa helistas emale ja rääkis sellest muusikalist. Ema siis küsis, kas ma tahan proovida. Ikka tahtsin, sest ma hakkan juba vaikselt Vanemuise rollidest välja kasvama. Käisin siis suvel casting’ul. Seal polnud väga palju poisse. Pidin väga kõva häälega rääkima ja ringi jooksma ja laulma.

Seal tehti casting, aga «Nukitsmehe» lavastusse ja seriaalidesse sind kutsuti. Järelikult oled juba piisavalt tuntud ja nõutud?

Ma arvan, et tegelikult ei ole. Kui osaleda seriaalides, siis teatakse mind rohkem. Etendustes on aga kostüüm ja grimm ja mind ei tunta äragi.

18.12.2014 20.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto