Sisukord
Tartu
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Järjest enam lapsi läheb erikoolidesse ja -klassidesse

2 min lugemist
Projekti eestvedajate Gerda Sillaste (vasakul)ja Liivi Türbsali sõnul näitas esimene infopäev eelmise nädala alguses, et teema vastu on väga suur huvi. FOTO: Kristjan Teedema

Iga aastaga suureneb nende laste arv, kes suunatakse erikoolidesse. Võrdluses teiste Euroopa riikidega on Eesti samuti esiotsas. Tartu MTÜ Hea Algus on võtnud oma südameasjaks olukorda parandada ning erivajadustega lapsi rohkem haridussüsteemis kaasata.

Tellijale

Mittetulundusühing on valmis saanud projekti  «Laps turvalises haridussüsteemis: kaasamine ja sekkumine kõigi laste huvides». See on mõeldud õpetajatele, kes saaksid lapsi paremini koolitunnis aidata. Plaan on esialgu läbi viia koolitused 40 asutuses kogu Eestis. Pikemaajaline eesmärk on saavutada aga valmisolek kõigis koolides ja lasteaedades

«Eesmärk on see, et me suudaksime väärtustada kõiki lapsi, olenemata sellest, millisest perest nad on või missugused on nende kaasasündinud oskused ja võimed,» ütles MTÜ Hea Algus projektijuht Liivi Türbsal.

18.12.2014 20.12.2014
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto