Sisukord
Eesti
Postimees
20.12.2014
Eesti dilbert Ameeriklane röövis eestlannale kuulunud hinnalise viiuli male Horoskoop palju õnne Mälumäng Stradivari pillidel kosmilised hinnad tagakülg 2012esikülg Algajad juhid ei pääse vahtralehest Eesti lühiuudised «Mandariinid» pääses Oscari-eelvalikusse! Moskva «mutt» … ja teksti luges … Gaas odavneb järgmisel aastal viiendiku võrra Majandus Rahvusmeelne pankur Majanduse lühiuudised Jõululiha võib hinnas tublisti erineda Välismaa Ameeriklane röövis eestlannale kuulunud hinnalise viiuli Stradivari pillidel kosmilised hinnad Välismaa lühiuudised Läti on valmis inforünnakuteks Venemaal ostetakse päris-parmesani kulla hinnaga Castro õnnelik juhus Arvamus Neeme Korv: meer ja Moonika Madis-Ulf Regi: minu päevik 2014 Juhtkiri: samm õiges suunas Päeva karikatuur Rahvusmeelne pankur Moskva «mutt» Castro õnnelik juhus … ja teksti luges … Kultuur Postimehe žürii hindab «Mandariinid» pääses Oscari-eelvalikusse! Popmuusika-aasta 2014 – kesköine välgusähvatus Sport Spordi lühiuudised Suusatamine: ebavõrdne ala, kus rikkus maksab FIFA avaldab vastuolulise raporti Tarvas tahab Soku asendajaks vana sõpra Gustast Tarbija Tehes head teistele, teed head endale AK Pallikoondist raputab dopinguteema Postimehe žürii hindab Küsimused lollide klubile Lasteaiadetektiiv ja päkapikk Naeratusega raamat Mati ja Volli seiklused Rein Veidemann: kui vaba on «vaba aeg»? Teine aju meie kõhus Hallid tsoonid Üks sõda kahes raamatus Popmuusika-aasta 2014 – kesköine välgusähvatus Arter Uus Raisatud väärtaeg Alan Adojaan: osa võiks jäädagi ilupuuks Natuke jõulusoojust Jõulumeeleolus Pariis Urmas Viilma: «Üksikisiku vabadusjumal hakkab valitsema.» Moeblogi: prossid on jälle tegijad Advendiaeg Kassaris Põgus pilk pärlitele Piparkoogimaniakid Üllatavad road verivorstist - supp ja magustoit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled kindel, et sinu emotsioonidetamm ei purune. Ole siiski valvel ja vaata, mis sinu ümber toimub. Keegi võib sind lihtsalt provotseerida.

SÕNN Õhus on tunda armastust. Mitte vaid romantilist, vaid ka üldinimlikku. Aeg soosib uute armusuhete loomist ja mastaapseid lõbustusi.

KAKSIKUD Tuled lagedale mingi esmalt uskumatu looga ja sind võidakse valetajaks tembeldada. Faktide kontrollimine aga näitab, et kõik vastab tõele.

VÄHK Ole ettevaatlik ja rakenda meetmeid, mis aitavad suurema ohu ära hoida. Ebatavalised olukorrad võivad tekkida seal, kus sa seda tegelikult ei oota.

LÕVI Ei ole mõtet kangelast mängida seal, kuhu selline käitumine absoluutselt ei sobi. Parem hoia madalat profiili ja vaata, millises suunas asjad arenevad.

NEITSI Iga pinnavirvendus võib sulle täna korda minna ning kui püüad liiga palju kellegi meele järele olla, siis kannatad ise. Kellegi tunnetes sorimine ei ole just parim tegevus.

KAALUD Pisemat ja suuremat masti ülemused püüavad sulle kanna peale astuda. Ootad sobivat momenti, et vastulööki anda. Tagajärgede pärast ära muretse.

SKORPION Kodus oleks toimunud nagu pommiplahvatus ning sa ei tea, kust alustada. Kuna kaaslased ei taha mingitest kokkulepetest kuuldagi, lase asi maha jahtuda.

AMBUR Kohtud endaväärse vastasega, kes sinu esimese kriitika peale kohe alla ei anna. Pärast kolmandat katset võtate asju juba lihtsamalt ja lõpetate mõõkade ristamise.

KALJUKITS Sul ei pruugi täna olla just aasta lihtsaim päev, sest sind võivad rünnata igat masti maniakaalsed inimesed. Tegelikult sooviksid olla hoopis mujal.

VEEVALAJA Kui juhus veeretab sinu teele negatiivset, siis püüa sellest midagi head välja võluda. Raskused pidavat ju kasvatama iseloomu, või kuidas?

KALAD Igasugused regulatsioonid panevad sind pead murdma, et kellele neid tegelikult vaja on. Kuid elu ongi piiri peal kõndimine ja kesktee leidmine.

Seotud lood
    19.12.2014 22.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto