R, 8.12.2023

Horoskoop

Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

JÄÄR Vaatad mingi partnerlusega seotud asja oma elus kriitilise pilguga üle. See, mis varem ühendas, on asendunud uuega, ning vaatad, kuhu oled välja jõudnud.

SÕNN Mingid suhted, mis jõulude ajal soojenesid, on muutunud lausa kuumaks. Kirg lõõmab igal pool ja igal ajal. Vaata ainult, et sa liiga palju kõrvetada ei saaks.

KAKSIKUD Tegelikkuse tunnetamine võib sind alt vedada. Me kõik laseme maailma läbi oma filtri, kuid sinu filter võib praegu olla selline, millest vajalik info lihtsalt läbi voolab.

VÄHK Tunned, et sa ei taha ega jõua enam teatud asju kanda, kuid neid ära visata veel ka ei saa. Kui vajad n-ö turvaposti, siis selle ka leiad.

LÕVI Annad ühele isikule märku, et ta on sinu probleemi lahendamisel liiga sügavale sukeldunud. Soovitad tal teatud asjad ära unustada.

NEITSI Maailma lõppu ei ole, vaid kohe algab midagi uut. Ole valmis ka šokeerivat informatsiooni vastu võtma ja oma mälus sorima.

KAALUD Kui oled oma muredesse liiga kinni jäänud, siis püüa neid kõrvalt värske pilguga vaadata. Mõistad, et osa muresid oled teistelt üle võtnud.

SKORPION Aasta lõpp on sinu elus teinud paraja puhastustöö ning sul on tunne, et see jätkub veel mõnda aega. Küsid endalt, mis oleks sinu jaoks uus suund?

AMBUR Kui sinu elus tekib kuhjumine, siis tuleks vaadata, mida kõike oled kokku ahnitsenud. Jutt käib eelkõige tööalastest asjadest ja ambitsioonidest.

KALJUKITS Produktiivne mõttetöö on omal kohal. Sinu peas liiguvad juba mõnda aega mõtted, mis on ekstravagantsed, kuid samas ka ohtlikud.

VEEVALAJA Kui keegi on ajanud pildi keeruliseks, siis sina nüüd lihtsustad seda. Mõistad, et keerulisusega püüti varjata vigasid. Tood vead päevavalgele ja parandad need.

KALAD Äkksündmused võivad sind kihevile ajada. Kõrvalt ohutus kauguses võib toimuvat olla hea vaadata, kuid kui need oleks sinu elus, siis nii lõbus ei oleks.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles