Sisukord
Välismaa
Tänane leht
23.12.2014
Eesti tagakülg Poole sajandi vanune jõululugu Tugitooli videolaenutus – nagu Anttila kaubamajas Rakveres tapeti vanainimene Riigikohus tühistas apteekide asutamispiirangu Veokijuht hukkus raskeveokite kokkupõrkes Videolaenutuste riiulilt. Jõulusoovitused Korduma kippuvad küsimused Eesti videolaenutustele Eesti lühiuudised 2312esikülg Üks küsimus: mida aasta arst Andrus Loog Eesti tervishoius esimese asjana muudaks? Ameerika punase jõuluvana sünnilugu Mees, kes leiutab «sisalikusabapulbrit» palju õnne Suur kõne koosnes suurtest sõnadest Mälumäng Eesti laenutuste suurim probleem on filmivalik Majandus Mõned suuremad perekondade kontrollitavad firmad Majanduse lühiuudised Suurte pereettevõtete tähtsus kasvab Välismaa Lõuna-Korea tuumajaamad harjutavad küberrünnaku tõrjumist Põhja-Korea ähvardab filmitüli pärast USAd Helgus levib üle ilmamaa: nii sõimede kui punaste jõuluvanadega Dombrovskis: siiani on Vene kriisi mõjud ELile kaunis piiratud Välismaa lühiuudised Arvamus Mart Kadastik: tunnete aeg Toomas Kiho: kuidas mõõta metsa ja kirikut Tõnu Lehtsaar: jõuluks kibedusest välja NO99: Savisaare kõne rahvale Mart Kivastik: taevamanna Juhtkiri: head mõtted ja mitte nii head mõtted Päeva karikatuur Kultuur Kärt Hellerma ihkab müstikute püha vaikust NO99: Savisaare kõne rahvale Sport Reali fänn Liivak: Hispaania liiga on minu lemmik Spordi lühiuudised Spordiaasta 2014: mis oli kuum, mis külm Tarbija Tugitooli videolaenutus – nagu Anttila kaubamajas Korduma kippuvad küsimused Eesti videolaenutustele Videolaenutuste riiulilt. Jõulusoovitused Eesti laenutuste suurim probleem on filmivalik Tartu Perekonna kild. Miks Jüri Aasmets Siberisse saadeti? Perekonna kild. Hällilaul kestab kolmandat põlve Ühe perekonna lugu. Naised teevad oma perekonna heaks kõik, mida vähegi suudavad Perekonna kild. Mis jäi lapsele meelde Stalini surmast Perekonna kild. Miks ajaloolane Lauri Frei oma nime vahetas Perekonna kild. Kuidas vanasti jõule peeti Perekonna kild. Mis tuleb võõrsil kodustest meelde Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põhja-Korea ähvardab filmitüli pärast USAd

3 min lugemist
«Intervjuu» reklaam. FOTO: SCANPIX

Põhja-Korea ähvardas rünnata Valget Maja, Pentagoni ja «kogu USA mandriosa, seda terrorismi lampkasti», tuues põhjenduseks asjaolu, et USa süüdistab alusetult Pyongyangi Sony Picturesi vastu suunatud küberrünnaku korraldamises.

Tellijale Tellijale

Põhja-Korea esindajad ei võtnud eile ka osa ÜRO Julgeolekunõukogu istungist, kus arutati esimest korda inimõiguste olukorda Põhja-Koreas – möödunud nädalal tehti ÜROs ettepanek suunata diktatuuririik Rahvusvahelisse Kriminaalkohtusse (ICC) ja kehtestada riigi juhtkonna vastu sanktsioonid. Kui nõukogu otsustab mõne tegevuse kasuks, siis ehk astume meie ka vajalikke samme, ütles Põhja-Korea diplomaat Kim Song AP-le reedel. Ametnik võimalike sammude sisu ei täpsustanud.

Põhja-Korea karmid ähvardused pingelistel hetkedel suhetes Washingtoniga on tavapärane ning sellised sõnumid on enamasti suunatud korraga nii välisriikidele kui nii-öelda sisepublikule. Kaalukamaks teeb ähvarduse asjaolu, et selle edastas suure juhi Kim Jong-uni enda juhitav riiklik kaitsekomitee.

22.12.2014 27.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto