Sisukord
Eesti
Tänane leht
29.12.2014
Eesti dilbert VEB fondi kirjade võltsija jäi tuvastamata Mälumäng male Horoskoop palju õnne tagakülg Rita on ikka üks tore memm Eesti lühiuudised Pikad pühad, nukrad numbrid Ajakirjanikud poliitikasse minekust Eesti ajakirjanduse valus pereheitmine Eestist saadetud õpetajate Krimmi-vanaema Majandus Ardo Hansson: euroalal kriisi enam ei ole Arvamus Jürgen Ligi: Eesti edu ja pidurid Postimees 1938. aastal Jüri Vendik: küsimused Venemaa sõpradele Päeva karikatuur Ahto Lobjakas: Kalle Blomkvisti selge silmavaade Evelyn Kaldoja: ropp jutt Juhtkiri: raha relatiivsus ja absoluutsus Lugeja kiri: Tartu suusamaratoni 55. juubeliaasta Lugeja kiri: tänusõnad Lugeja kiri: mida teha ületoodetud piimaga? Kultuur Elamus nagu elevant Kuningas on surnud, elagu kuningas! Sport Spordi lühiuudised Tammjärv võitis lahingu laskesuusatajatega Kalev/Cramo ei suutnud Avtodori tempos püsida Õige valik: kes parimad, need parimad Jalgpallikoondise talvised mängud on vajalikud Paju lõpetas võidukalt: vanasti olid võrkpallurid paremad! Tallinn Jõuluvanad tegid dessandi loomaaeda Tarbija Aknateibi paigaldus päädis inetu tüliga Tartu Edgar Tedresaare meditatiivsed maastikud Pärijad müüvad Jaan Tõnissoni maju Aasta algust sisustab klassikaline muusika Maalides väljendub harmoonia Kirikus lehvisid punalipud Alatskivil haigutab uue silla asemel ikka auk Gümnasistid toodavad tammepuidust käekelli Piparkoogist tähetorn võlub detailidega Reisipakett mõtteväljadele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Põnevust ja uusi võimalusi on jätkunud juba mõnda aega ning oled eluga rahul. Tagasilööke sa ei karda, sest ka need on edasiviiv jõud.

SÕNN Kui kuu alguses pidid silmitsi seisma karmi konkurentsiga, siis nüüd on rahulikum aeg. Pead siiski valmis olema, et uue aasta alguses pead veel kord oma jõu kokku võtma.

KAKSIKUD Toore jõuga ei ole hetkel midagi peale hakata. Nüüd tuleb sul mängu panna kogu oma nutikus, tarkus ja maooskused. Vasta vaenlasele tema enda relvaga.

VÄHK Oled tänulik inimese eest, kes on juba kaua aega sinu kõrval olnud. Näitad talle, et oled tema armastuse, toetuse ja heade nõuannete eest tänulik.

LÕVI Varasemalt vahva inimene osutub järsku hoopis kellekski teiseks. Sulle selline ootamatu meelemuutus ei sobi ning tahad selle inimese elust välja astuda.

NEITSI Mingid pisiasjad panevad sinu kiirele tegutsemisele piduri peale. Pead nüüd aru pidama, kuidas enne aasta lõppu kõigega ühele poole saada.

KAALUD Peidetud tunded kerkivad pinnale ning sa ei saa enam vanal viisil jätkata. Pead langetama otsuse, kas oled üdini aus või valetad. Viimane variant võib pikendada agooniat.

SKORPION Võid ühe uudise tõttu tunda südames jäist pitsitust. See kaob siis, kui suhtud tekkinud olukorda rahulikult ja erapooletult. Lepi tõega ja pinge kaob.

AMBUR Oled enne aasta lõppemist väga produktiivne ning sõlmid kokku kõik need otsad, mis on sind aasta jooksul väsinud ja tüüdanud. Võid vabaneda ka isikust, kes on tõeline nõid.

KALJUKITS Päevakorral on tugevad emotsioonid ja intiimsusega seotud teemad. Suhetes võib ikka olla ebaselgust, kuigi tahaksid enne uut aastat kõiges selgust.

VEEVALAJA Üks manipuleerija kaob sinu elust. Kuuled enda kohta nii mõndagi, mis ei vasta tõele, ning selle tõttu pead nüüd ja ka uuel aastal tegelema oma maine kaitsmisega.

KALAD Oled nagu leegitsev tõrvik, kes näitab teistele teed. Tunned, et sinu elus algab mingi uus etapp, mis toob kaasa selle, millest oled unistanud.

Seotud lood
    27.12.2014 30.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto