Sisukord
Eesti
Tänane leht

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Sulle võib jääda mulje, et mingil määral oled nüüd saatuse lemmiklaps. See ei ole paha, sest praegune aeg aitab selle aasta karmid juhtumised unustada.

SÕNN Kui mingis asjas oled aasta paar viimast kuud ühe koha peal olnud, siis nüüd astud suurte sammudega edasi. See võib olla hirmutav, kuid ka uudishimu tekitav.

KAKSIKUD Mõistate ühe inimesega teineteist paremini ning näed, et olete jõudnud samasse punkti. Oled valmis sellesse suhtesse palju investeerima.

VÄHK Tegeled kõige sellega, mis nõuab kohest tegutsemist, mitte aga liiga pikki ettevalmistusi ja analüüsi. Sa ei karda oma vigadest õppida.

LÕVI Usaldad oma tundeid ja instinkte ning tunned elust rõõmu. Oled rahul enamiku asjadega, mis sinuga sel aastal toimus. Oled uueks aastaks valmis.

NEITSI Kui sa varem ei ole südamest ja täie rauaga aastalõpu pidustusi nautinud, siis nüüd teed seda. Pidutsed nii, nagu sa ei ole mitte kunagi varem teinud.

KAALUD Mingi suhe ja selle kaasnevad tegevused on aasta jooksul arenenud. Nüüd teed vahekokkuvõtte ning uurid, kuhu sina ja sinu lähedane oma suhtega jõudnud olete.

SKORPION Suured emotsionaalsed läbielamised? Mitte praegu, sest vajad tasakaalu. Selle tõttu ei istu sulle liiga suured seltskonnad ega purjus inimesed.

AMBUR Märksõnad on laiskus ja mugavus. Õnneks on aastalõpp ja oled enamikule tegevustele joone alla tõmmanud. Naudid seda, kui pereliikmed sind teenindavad.

KALJUKITS Ahvatlus kiusab? Ainus viis sellest ülesaamiseks on järele anda. Luba seda praegu nedale, sest üks väike hea suutäis kahandab stressi ega tee midagi hullu kehakaaluga.

VEEVALAJA Aasta lõpus näed, et ühe närukaela käkikeeramised on andnud parema õppetunni kui mesimagusad valed kokku. Teed järeldused ja lõpetad teema.

KALAD Naudid, et sinu partner on ühtaegu tugev ja romantiline. Püüad talle vastata samaga. Te mõlemad teate teineteise nõrku kohti ja püüate neid tugevdada.

Seotud lood
    29.12.2014 31.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto