Sisukord
Tartu
Tänane leht

Võidu silla remont sai ülekaalukalt aasta teoks

6 min lugemist
Tartu linnavalitsuse ja ajalehe Postimees ühisel konkursil "Aasta tegu 2014" hääletasid tartlased lõppeva aasta tähtsaimaks teoks Võidu silla renoveerimise. Peaauhinnaks maalis kunstnik Mirjam Siim lõuendile tema loodud graffiti "Jõeema", mis oli Võidu silla all 2013. aasta oktoobrist kuni silla tänavuse kapitaalremondini. Postimehe peatoimetajalt Merit Koplilt ja linnapea Urmas Klaasilt võtsid auhinna vastu ehitaja Teede REV-2 juhatuse liige Taimo Murer (paremalt), abilinnapea Valvo Semilarski, teedeteenistuse juhataja Urmas Mets ja ehitusjärelevalve insener Arno Huik Taalri Varahaldusest. FOTO: Margus Ansu

Tartu aasta teo konkursil võitis tiitli ülekaalukalt Võidu silla remont, mis tänu koostööle kulges ladusalt ja tähtaegselt ning peaks tagama silla püsimise veel vähemalt pooleks sajandiks.

Tellijale Tellijale

Ajalehe Postimees ja Tartu linnavalitsuse koostöös korraldatud konkursil anti seekord ühtekokku 4239 häält, kolmandiku neist Võidu silla poolt. Õnnitlusi käisid vastu võtmas ehitaja Teede REV-2 juhatuse liige Taimo Murer, ehituse järelevalvaja Taalri Varahalduse insener Arno Huik ning linnavalitsuse poolt teedeteenistuse juht Urmas Mets ja abilinnapea Valvo Semilarski.

Tiitli saajat välja kuulutades andsid linnapea Urmas Klaas ja Postimehe peatoimetaja Merit Kopli võitjatele üle koopia Võidu silda ehtinud grafitist «Jõeema», mis remondi käigus hävis ja mille autor Mirjam Siim oli taasloonud lõuendile.

29.12.2014 31.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto