Sisukord
Arter
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (17) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (17) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku

Head uut aastat!

1 min lugemist
Triin Tammert. FOTO: Liis Treimann

Arteri 2015. aasta esimene suur intervjuu on meestega, kes saatnud korda midagi enneolematut – viinud Eesti filmi Kuldgloobuse auhinna viie nominendi sekka. Samuti üheksa parema sekka, kelle seast valitakse jaanuaris välja viis Oscarile kandideerivat filmi – ning üks neist saab lõpuks kuldse kuju ja suure tunnustuse. Kuldgloobuse võitjad selguvad juba nädala pärast, 11. jaanuaril.

«Mandariinide» produtsent Ivo Felt, stsenarist, režissöör ja produtsent Zaza Urušadze ja näitleja Lembit Ulfsak hiilgavad sümpaatse tagasihoidlikkusega, mis on aga seekord küll liiast – nii kaugele ja kõrgele pole kunagi varem ükski eesti film jõudnud. Selle üle on tegijatel põhjust uhke olla ning see on teistelegi kaasmaalastele helge teadmine, millega uut aastat alustada – kõik on võimalik!

Sarnasel teemal ehk et kui andekate ja säravate inimestega asustatud maanurgas me elame, jätkab ka Priit Pulleritsu ülevaade Eesti naismultitalentidest (mitmes valdkonnas andekate ja võimekate meeste edetabeli avaldasime eelmise aasta septembris).

Soovime teilegi, armsad lugejad, et uus aasta tooks teie ellu palju rõõmu oma saavutustest, edu, armastust, inspiratsiooni, värvikaid elamusi, naudinguid ja kõike muud head!

Seotud lood
25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto