Sisukord
Arter
Tänane leht
03.01.2015
Eesti Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tõusid nii maksud kui ka toetused Dilbert Tagakülg Liikluses vähenes kannatanute arv, õnnetusi oli aga rohkem Eesti lühiuudised 0301esikülg Tuli võttis kolme inimese elu Eesti lühiuudised Lohesurfarid ja rannal uudistajad nautisid tuult Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Majandus Hotellipidudel vahetus osa külastajaskonnast Kinnisvaraturg on kinni jooksnud Pensionifondidel oli väga hea aasta Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda Välismaa Välismaa lühiuudised Enamikku lennuõnnetuse ohvritest pole leitud Filmi «Tagasi tulevikku» prognoose aastaks 2015 Vahemerest sai tuhandetele inimestele märg haud Analüütikud ennustavad sünget aastat Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Arvamus Vabariigi president: ärgem leppigem poolikute rehkendustega Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi Presidentide kõned: alampolkovnik Putinil on «olümpiavõit», teistel on mured Postimees 1925. aastal Juhtkiri: Eesti liiklusohutus vajab uut ambitsioonikat hüpet Päeva karikatuur Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Kultuur Vindid Vintide dünastiast Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli superklubi – väärt äriplaan? Tour de Ski: kas võitjad ette teada? Kas Bengalsi mängujuht Dalton saab koerast paremaks? Kuldpall leidis endale õiglase koha Konstantin Vassiljevi käes Tarbija Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda AK Postimehe parimad Postimehe veebikeskkondade loetuimad uudised 2014 Aasta kokkuvõte: 10:2 postimehe kasuks Päev postimehega Mobiilne internet tõi veebimeediasse plahvatusliku kasvu Armsad Postimehe lugejad! Hea kujundus aitab ajalehte lugeda Iga päev noateral Postimehe lipukiri: kõik on võimalik Kindlustunne ja riskijulgus Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees Arter Horoskoop «Mandariinide» unenägu saab ilmsiks Arter soovitab Eesti mitmekülgseimad naised Head uut aastat! Kes on need moekuulutajad arvutiekraanilt? Alga aastat eksootikaga, tee Maroko stiilis kalkunipada «Mis? Kus? Millal?» alustab taas Söögikoht: talveromantika Toompea nõlval Mooni menüüst: lõhe kulebjaaka ahjupeediga Suur Arteri aastahoroskoop: mida ennustavad tähed sulle? Tai paneb proovile ränduri üllatustaluvuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Head uut aastat!

1 min lugemist
Triin Tammert. FOTO: Liis Treimann

Arteri 2015. aasta esimene suur intervjuu on meestega, kes saatnud korda midagi enneolematut – viinud Eesti filmi Kuldgloobuse auhinna viie nominendi sekka. Samuti üheksa parema sekka, kelle seast valitakse jaanuaris välja viis Oscarile kandideerivat filmi – ning üks neist saab lõpuks kuldse kuju ja suure tunnustuse. Kuldgloobuse võitjad selguvad juba nädala pärast, 11. jaanuaril.

«Mandariinide» produtsent Ivo Felt, stsenarist, režissöör ja produtsent Zaza Urušadze ja näitleja Lembit Ulfsak hiilgavad sümpaatse tagasihoidlikkusega, mis on aga seekord küll liiast – nii kaugele ja kõrgele pole kunagi varem ükski eesti film jõudnud. Selle üle on tegijatel põhjust uhke olla ning see on teistelegi kaasmaalastele helge teadmine, millega uut aastat alustada – kõik on võimalik!

Sarnasel teemal ehk et kui andekate ja säravate inimestega asustatud maanurgas me elame, jätkab ka Priit Pulleritsu ülevaade Eesti naismultitalentidest (mitmes valdkonnas andekate ja võimekate meeste edetabeli avaldasime eelmise aasta septembris).

Soovime teilegi, armsad lugejad, et uus aasta tooks teie ellu palju rõõmu oma saavutustest, edu, armastust, inspiratsiooni, värvikaid elamusi, naudinguid ja kõike muud head!

Seotud lood
31.12.2014 05.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto