Sisukord
Eesti
Postimees
03.01.2015
Eesti Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tõusid nii maksud kui ka toetused Dilbert Tagakülg Liikluses vähenes kannatanute arv, õnnetusi oli aga rohkem Eesti lühiuudised 0301esikülg Tuli võttis kolme inimese elu Eesti lühiuudised Lohesurfarid ja rannal uudistajad nautisid tuult Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Majandus Hotellipidudel vahetus osa külastajaskonnast Kinnisvaraturg on kinni jooksnud Pensionifondidel oli väga hea aasta Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda Välismaa Välismaa lühiuudised Enamikku lennuõnnetuse ohvritest pole leitud Filmi «Tagasi tulevikku» prognoose aastaks 2015 Vahemerest sai tuhandetele inimestele märg haud Analüütikud ennustavad sünget aastat Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Arvamus Vabariigi president: ärgem leppigem poolikute rehkendustega Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi Presidentide kõned: alampolkovnik Putinil on «olümpiavõit», teistel on mured Postimees 1925. aastal Juhtkiri: Eesti liiklusohutus vajab uut ambitsioonikat hüpet Päeva karikatuur Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Kultuur Vindid Vintide dünastiast Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli superklubi – väärt äriplaan? Tour de Ski: kas võitjad ette teada? Kas Bengalsi mängujuht Dalton saab koerast paremaks? Kuldpall leidis endale õiglase koha Konstantin Vassiljevi käes Tarbija Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda AK Postimehe parimad Postimehe veebikeskkondade loetuimad uudised 2014 Aasta kokkuvõte: 10:2 postimehe kasuks Päev postimehega Mobiilne internet tõi veebimeediasse plahvatusliku kasvu Armsad Postimehe lugejad! Hea kujundus aitab ajalehte lugeda Iga päev noateral Postimehe lipukiri: kõik on võimalik Kindlustunne ja riskijulgus Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees Arter Horoskoop «Mandariinide» unenägu saab ilmsiks Arter soovitab Eesti mitmekülgseimad naised Head uut aastat! Kes on need moekuulutajad arvutiekraanilt? Alga aastat eksootikaga, tee Maroko stiilis kalkunipada «Mis? Kus? Millal?» alustab taas Söögikoht: talveromantika Toompea nõlval Mooni menüüst: lõhe kulebjaaka ahjupeediga Suur Arteri aastahoroskoop: mida ennustavad tähed sulle? Tai paneb proovile ränduri üllatustaluvuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Keegi just nagu juhiks sinu elu ja paneks teatud olukordadesse. Tegelikult oled need olukorrad ise loonud, et enda teatud poolt paremini ja sügavamalt tundma õppida.

SÕNN Oled valmis tuliseks suhteks, sest tahad kogeda midagi uut ja enneolematut. Liiga kuum atmosfäär võib küll tulekahju tuua, kuid see puhastab suhte kõigest üleliigsest.

KAKSIKUD Saatus lausa kallab sind üle uue ja õnnelikuga. Tegemist on eelkõige uute inimestega sinu elus, kes toovad ka uue hingamise ja naudingud.

VÄHK Õnnestumised algavad juba aasta alguses ning ootad, mida toob edaspidine aeg. Sa ei ole kunagi alt hüpanud, kui sulle kandikul tuuakse uusi kogemusi võimaldavat tegevust.

LÕVI Öeldakse, et seltsis on segasem. Sina ei vaja praegu segadust, vaid totaalset selgust. Kui kasutad liiga karmi keelt, võid nii mõnegi inimese enda vastu pöörata.

NEITSI Pead hakkama kohe aasta alguses rügama, aga see ei olegi kõige hullem. Sinu sõrmed sügelesid juba möödunud aastal ühe projekti järele ja nüüd on aeg see ellu viia.

KAALUD Oled energiline ja võtad elult kõik. Vajadusel muudad käitumist ja suhtumist ning muutud väga stabiilseks, kindlaks ja asjalikuks.

SKORPION Kui sulle antakse vabadus ja saad oma suuri eesmärke ellu viia, siis annad partnerile sama. Sulle on tähtis truudus, ja kui seda rikutakse, siis tagasiteed ei ole.

AMBUR Teed kellegagi suhtlemises pausi ja see aitab pingel langeda. Pärast eemalolekut on kõik hoopis teine ja läbisaamine märgatavalt parem.

KALJUKITS Vajad praegu inimesi ja seltskondlikku vadistamist. Rahvahulgas olemine annab sulle tunde, et oled osa inimkonnast. Oled valmis endale kallist inimest hellitama.

VEEVALAJA Lased kellelgi tunda end suure ja võimsana ning see inimene muutub sulle veelgi kallimaks. Varasemad halvad sõnad ja muljed haihtuvad.

KALAD Kui sinusse kogunes möödunud aasta lõpus midagi negatiivset, siis nüüd on aeg sellest vabaneda. Saad võimaluse konstruktiivsel viisil kõik välja valada.

Seotud lood
    31.12.2014 05.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto