Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi

2 min lugemist
Anneli Ammas FOTO: SCANPIX

Peaministri aastalõpu jutupunktidest koosnevate monoloogide üks peateema on Keskerakonnaga hirmutamine. Eesti julgeoleku kõige suurem oht olla Keskerakonna ja tema juhi venemeelsus. Õudne ju! Peaminister lausa nõuab, et kõik erakonnad järgiksid peaministripartei eeskuju ja kuulutaksid Keskerakonnale igavesest ajast igavesti moratooriumi. Justkui oleks Keskerakonnal 2015. aasta valimistel tõeline võidulootus ja võimalus ainuisikuliselt Eesti tulevikku määrama hakata. No ei ole ju!

Tellijale

Tegelikkus ja ka erakondade toetusprotsendid räägivad hoopis teist keelt. Ainuke erakond, kes võib valimistel demokraatiale ohtliku ülemäärase toetuse koguda on Reformierakond. Loodetavasti on seegi oht tänu valijate tervele mõistusele pea olematu.

Keskerakonna toetus on juba aastaid kõikunud 23–25 protsendi piires, olles erakondade seas 2.–4. kohal. Ainult kohalike valimiste ajal, kus valida saavad kõik Eesti elanikud, tõuseb Keskerakonna toetus tänu suuremale hulgale vene valijaile kõrgemale. Ei ole vähimatki põhjust arvata, et 2. märtsi hommikul meid Keskerakonna valimistulemust kuuldes üllatus peaks tabama. Teine koht on neil tõenäoliselt oma truudelt valijatelt jälle käes. Aga ei enamat.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto