Sisukord
Arvamus
Tänane leht
03.01.2015
Eesti Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tõusid nii maksud kui ka toetused Dilbert Tagakülg Liikluses vähenes kannatanute arv, õnnetusi oli aga rohkem Eesti lühiuudised 0301esikülg Tuli võttis kolme inimese elu Eesti lühiuudised Lohesurfarid ja rannal uudistajad nautisid tuult Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Majandus Hotellipidudel vahetus osa külastajaskonnast Kinnisvaraturg on kinni jooksnud Pensionifondidel oli väga hea aasta Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda Välismaa Välismaa lühiuudised Enamikku lennuõnnetuse ohvritest pole leitud Filmi «Tagasi tulevikku» prognoose aastaks 2015 Vahemerest sai tuhandetele inimestele märg haud Analüütikud ennustavad sünget aastat Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Arvamus Vabariigi president: ärgem leppigem poolikute rehkendustega Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi Presidentide kõned: alampolkovnik Putinil on «olümpiavõit», teistel on mured Postimees 1925. aastal Juhtkiri: Eesti liiklusohutus vajab uut ambitsioonikat hüpet Päeva karikatuur Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Kultuur Vindid Vintide dünastiast Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli superklubi – väärt äriplaan? Tour de Ski: kas võitjad ette teada? Kas Bengalsi mängujuht Dalton saab koerast paremaks? Kuldpall leidis endale õiglase koha Konstantin Vassiljevi käes Tarbija Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda AK Postimehe parimad Postimehe veebikeskkondade loetuimad uudised 2014 Aasta kokkuvõte: 10:2 postimehe kasuks Päev postimehega Mobiilne internet tõi veebimeediasse plahvatusliku kasvu Armsad Postimehe lugejad! Hea kujundus aitab ajalehte lugeda Iga päev noateral Postimehe lipukiri: kõik on võimalik Kindlustunne ja riskijulgus Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees Arter Horoskoop «Mandariinide» unenägu saab ilmsiks Arter soovitab Eesti mitmekülgseimad naised Head uut aastat! Kes on need moekuulutajad arvutiekraanilt? Alga aastat eksootikaga, tee Maroko stiilis kalkunipada «Mis? Kus? Millal?» alustab taas Söögikoht: talveromantika Toompea nõlval Mooni menüüst: lõhe kulebjaaka ahjupeediga Suur Arteri aastahoroskoop: mida ennustavad tähed sulle? Tai paneb proovile ränduri üllatustaluvuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi

2 min lugemist
Anneli Ammas FOTO: SCANPIX

Peaministri aastalõpu jutupunktidest koosnevate monoloogide üks peateema on Keskerakonnaga hirmutamine. Eesti julgeoleku kõige suurem oht olla Keskerakonna ja tema juhi venemeelsus. Õudne ju! Peaminister lausa nõuab, et kõik erakonnad järgiksid peaministripartei eeskuju ja kuulutaksid Keskerakonnale igavesest ajast igavesti moratooriumi. Justkui oleks Keskerakonnal 2015. aasta valimistel tõeline võidulootus ja võimalus ainuisikuliselt Eesti tulevikku määrama hakata. No ei ole ju!

Tellijale Tellijale

Tegelikkus ja ka erakondade toetusprotsendid räägivad hoopis teist keelt. Ainuke erakond, kes võib valimistel demokraatiale ohtliku ülemäärase toetuse koguda on Reformierakond. Loodetavasti on seegi oht tänu valijate tervele mõistusele pea olematu.

Keskerakonna toetus on juba aastaid kõikunud 23–25 protsendi piires, olles erakondade seas 2.–4. kohal. Ainult kohalike valimiste ajal, kus valida saavad kõik Eesti elanikud, tõuseb Keskerakonna toetus tänu suuremale hulgale vene valijaile kõrgemale. Ei ole vähimatki põhjust arvata, et 2. märtsi hommikul meid Keskerakonna valimistulemust kuuldes üllatus peaks tabama. Teine koht on neil tõenäoliselt oma truudelt valijatelt jälle käes. Aga ei enamat.

31.12.2014 05.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto