Sisukord
Tarbija
Postimees
05.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Vabaduse väljakul mälestati Vabadussõjas võidelnuid Vanaisa ei mõista, miks naine lastega välja ei pääsenud 0501esikülg Tagakülg Kersti Esnar: perearsti teenuste ring peaks olema laiem Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Rukkiaasta algas hiigelpika leiva lahtilõikamisega Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Mees, keda seaduse silmis pole juba aastaid olemas Majandus Turbulentsete aegade eripära Mida ootate aastalt 2015? Mulluse täpseima majandusprognoosi tegi LHV Pank Majanduse selle aasta suurim mõjutaja on välisnõudlus Välismaa Läti muretseb Venemaa kõhualuse pärast Eesti sugulaskeelte olukord Venemaal halveneb Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: ennustamise võlud ja valud Vastulause: Reformierakond puhkab loorberitel Avo-Rein Tereping: muusika, mis kaunistab vaikust (1) Ahto Lobjakas: sadul ükssarve seljas Päeva karikatuur Aarne Seppel: katuseraha needmine Tanel Ader: osaühing Eesti Vabariik Kultuur Enim köitis ostjaid Kersna raamat Sport Spordi lühiuudised Kindlad medalivõitjad, kodused intriigid ja põrumised Kanepi eestkäsi on endiselt võimas Pärnul oli raske nädalavahetus, TTÜ heas hoos Tarbija Kuhu väsinud vaim ja keha lõõgastuma viia? Tartu Eralasteaial lasub pettusekahtlus Mõtlemapanevad lood metsikust toidust Sõpruskond lendab ookeani taha Eesti muusikat tutvustama Algab rahvusarhiivi uue peahoone ehitus Esmaspäeva kommentaar. Vahur Kalmre: perekonnata linn Jüri-Ott Salm: eelarvestus linnas Aasta lind. Viu tegi endale ise nime Üks puu ravib ja teine viib koomasse Aasta loom tuhnib aasta mullas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuhu väsinud vaim ja keha lõõgastuma viia?

4 min lugemist
Mõnede spaapakettidega saavad väikesed lapsed tasuta ööbida, pildil Värska Mineraalvee Spa. FOTO: Sille Annuk

Kui pimedad päevad ja pikad töönädalad on energiavarud ammendanud, tasub ehk uurida spaapakettide hindu ja turgutada end kümbluse või massaažiga.

Tellijale Tellijale

Tartu Ülikooli Pärnu kolledži spaamajanduse õppejõud Kai Tomasberg ütles, et Eesti spaades pakutavad teenused on üldjoontes sarnased. «Teenuste nimekiri on pikk ning võib tavakülastajale tunduda liiga keeruline,» rääkis Tomasberg. Ta soovitas ettevõtete kodulehtedelt protseduuride kohta infot juurde lugeda.

Tema sõnul võib öelda, et enamik spaasid pakub nii eestlastele kui välismaalastele pakette, kuhu kuuluvad nii majutus kui ka teatud arv spaaprotseduure. Protseduuridest on hinna sees kõige sagedasemini soolakamber või käte parafiinihooldus.

03.01.2015 06.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto