Sisukord
Eesti
Postimees
03.01.2015
Eesti Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tõusid nii maksud kui ka toetused Dilbert Tagakülg Liikluses vähenes kannatanute arv, õnnetusi oli aga rohkem Eesti lühiuudised 0301esikülg Tuli võttis kolme inimese elu Eesti lühiuudised Lohesurfarid ja rannal uudistajad nautisid tuult Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Majandus Hotellipidudel vahetus osa külastajaskonnast Kinnisvaraturg on kinni jooksnud Pensionifondidel oli väga hea aasta Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda Välismaa Välismaa lühiuudised Enamikku lennuõnnetuse ohvritest pole leitud Filmi «Tagasi tulevikku» prognoose aastaks 2015 Vahemerest sai tuhandetele inimestele märg haud Analüütikud ennustavad sünget aastat Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Arvamus Vabariigi president: ärgem leppigem poolikute rehkendustega Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi Presidentide kõned: alampolkovnik Putinil on «olümpiavõit», teistel on mured Postimees 1925. aastal Juhtkiri: Eesti liiklusohutus vajab uut ambitsioonikat hüpet Päeva karikatuur Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Kultuur Vindid Vintide dünastiast Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli superklubi – väärt äriplaan? Tour de Ski: kas võitjad ette teada? Kas Bengalsi mängujuht Dalton saab koerast paremaks? Kuldpall leidis endale õiglase koha Konstantin Vassiljevi käes Tarbija Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda AK Postimehe parimad Postimehe veebikeskkondade loetuimad uudised 2014 Aasta kokkuvõte: 10:2 postimehe kasuks Päev postimehega Mobiilne internet tõi veebimeediasse plahvatusliku kasvu Armsad Postimehe lugejad! Hea kujundus aitab ajalehte lugeda Iga päev noateral Postimehe lipukiri: kõik on võimalik Kindlustunne ja riskijulgus Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees Arter Horoskoop «Mandariinide» unenägu saab ilmsiks Arter soovitab Eesti mitmekülgseimad naised Head uut aastat! Kes on need moekuulutajad arvutiekraanilt? Alga aastat eksootikaga, tee Maroko stiilis kalkunipada «Mis? Kus? Millal?» alustab taas Söögikoht: talveromantika Toompea nõlval Mooni menüüst: lõhe kulebjaaka ahjupeediga Suur Arteri aastahoroskoop: mida ennustavad tähed sulle? Tai paneb proovile ränduri üllatustaluvuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tagakülg

1 min lugemist
Amuuri leopardid. FOTO: Signe Kalgan

Juubeliaasta sai läbi

Vaatamata suvistele ilmauperpallidele – tavatult külmale juunile, kuivale ja rannamõnusid pakkuvale juulile ning ülivihmasele augustile – oli loomaaia külastatavus möödunud juubeliaastal hea: mullu sai loomaaia tegemistest vahetult osa 350 000 inimest.

Tallinna loomaaia, loomaaiasõprade ja loomaaiakülastajate ühise saavutusena koguti ja saadeti rahvusvahelise amuuri leopardi (mõned neist pildil) liigikaitseprogrammi toetuseks 4200 eurot. Loomaaia polaariumi piirkonda kavandatava jääkarude uue kodu rajamiseks on annetustena kogutud juba ligi 90 000 eurot.

28. detsembril loomaaialoomi ja -külastajaid rõõmustanud Eestimaa Jõuluvanade Ühenduse 13 jõulutaati ja -memme jagasid loomaaiasõpradest päkapikkude valmistatud kingitusi hiirtest elevantideni ning meelitasid loomaaeda lustist osa saama pea pool tuhat külastajat. Osa külastajate toodud maitsvaid kingitusi on veel alles – loomad saavad neid jaokaupa kätte, et põnevust ja maiustamist jätkuks kauemaks.

Aastavahetuse ilutulestik loomaaialoomadele suuri üleelamisi ei põhjustanud, vaid šimpansid olid hommikul närvilisemad kui tavaliselt. Elevantidele aga pandi magamisboksidesse turbakuhilad, et nad saaksid end vajadusel turvast loopides välja elada.

Täna: postimees.ee

jälgib, kui tugevaks osutub Eestisse jõudnud torm.

Esmaspäeval Postimehes

«Kasu» küljel võrreldakse Eesti spaade pakette.

Seotud lood
    31.12.2014 05.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto