Sisukord
Eesti
Postimees
05.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Vabaduse väljakul mälestati Vabadussõjas võidelnuid Vanaisa ei mõista, miks naine lastega välja ei pääsenud 0501esikülg Tagakülg Kersti Esnar: perearsti teenuste ring peaks olema laiem Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Rukkiaasta algas hiigelpika leiva lahtilõikamisega Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Mees, keda seaduse silmis pole juba aastaid olemas Majandus Turbulentsete aegade eripära Mida ootate aastalt 2015? Mulluse täpseima majandusprognoosi tegi LHV Pank Majanduse selle aasta suurim mõjutaja on välisnõudlus Välismaa Läti muretseb Venemaa kõhualuse pärast Eesti sugulaskeelte olukord Venemaal halveneb Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: ennustamise võlud ja valud Vastulause: Reformierakond puhkab loorberitel Avo-Rein Tereping: muusika, mis kaunistab vaikust (1) Ahto Lobjakas: sadul ükssarve seljas Päeva karikatuur Aarne Seppel: katuseraha needmine Tanel Ader: osaühing Eesti Vabariik Kultuur Enim köitis ostjaid Kersna raamat Sport Spordi lühiuudised Kindlad medalivõitjad, kodused intriigid ja põrumised Kanepi eestkäsi on endiselt võimas Pärnul oli raske nädalavahetus, TTÜ heas hoos Tarbija Kuhu väsinud vaim ja keha lõõgastuma viia? Tartu Eralasteaial lasub pettusekahtlus Mõtlemapanevad lood metsikust toidust Sõpruskond lendab ookeani taha Eesti muusikat tutvustama Algab rahvusarhiivi uue peahoone ehitus Esmaspäeva kommentaar. Vahur Kalmre: perekonnata linn Jüri-Ott Salm: eelarvestus linnas Aasta lind. Viu tegi endale ise nime Üks puu ravib ja teine viib koomasse Aasta loom tuhnib aasta mullas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Aasta algab huvitavate väljakutsete ja pakkumistega, mis samas nõuavad uut moodi mõtlemist ja oma seniste oskuste proovilepanemist. Kas oled selleks valmis?

SÕNN Võimalik, et pead tegema midagi kiirkorras, ja see ei ole sinu valik. Vajadusel mobiliseeri nii vaimne kui ka füüsiline energia ning saad ka üle koera saba.

KAKSIKUD Pead korraga tegelema nii ametialaste kui ka eraeluliste asjadega. Eriti aga nendega, mis möödunud aastast on jäänud lohisema ning kas lõppu või uut algust ootama.

VÄHK Vaed, mida teha sinu ette asetatud asjadega. Osa neist on sellised, mis tekitavad põlvilisurutuse tunde. Osa aga sellised, mis annavad võimaluse tõusta fööniksina tuhast.

LÕVI Juba aasta alguses kostitatakse sind armastuse ja küllusega, kuid sellest ei tasu uhkeks minna. Mida rahulikumaks ja tasakaalukamaks jääd, seda enam on saatusel sulle varuks.

NEITSI Sinu uus strateegia ei pruugi kaaslaste plaanidega sobida. Ole valmis nii kriitikaks kui ka jala ette panemiseks.

KAALUD Mingi inimsuhe muutub diametraalselt ja sul on raske uskuda, et see on nii. Uue olukorra ja suhtumisega harjumine võtab aega.

SKORPION Võid sattuda kuhugi viiendaks rattaks, kuid peagi märkad, et olukord ei olegi nii hull. Oled mõnes mõttes uustulnuk ja selle tõttu saad ise paljud reeglid määrata.

AMBUR Tead, et võimete ja oskuste poolest jäävad paljud sulle alla. Kui oled kellegi rivaal, siis ole valmis vastuoludeks. Mida jahedam oled, seda kiiremini sind rahule jäetakse.

KALJUKITS Oled varasemast kohanemisvõimelisem ja sind usaldatakse rohkem. Pead olema ettevaatlik, et sa oma uut seisundit ei kuritarvitaks.

VEEVALAJA Kui veel paar kuud tagasi oli sinu mõtlemine n-ö kasti surutud, siis nüüd vaatad elu ja maailma mittestandardselt. Rasked inimesed ja keerulised olukorrad lahenevad.

KALAD Lähtud ütlusest, et parim viis kätte maksta on ise mitte muutuda samasuguseks. Püüad seda järgida, kuigi vahel käivad peas kättemaksumõtted.

Seotud lood
    03.01.2015 06.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto