Sisukord
Arvamus
Postimees
03.01.2015
Eesti Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tõusid nii maksud kui ka toetused Dilbert Tagakülg Liikluses vähenes kannatanute arv, õnnetusi oli aga rohkem Eesti lühiuudised 0301esikülg Tuli võttis kolme inimese elu Eesti lühiuudised Lohesurfarid ja rannal uudistajad nautisid tuult Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Majandus Hotellipidudel vahetus osa külastajaskonnast Kinnisvaraturg on kinni jooksnud Pensionifondidel oli väga hea aasta Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda Välismaa Välismaa lühiuudised Enamikku lennuõnnetuse ohvritest pole leitud Filmi «Tagasi tulevikku» prognoose aastaks 2015 Vahemerest sai tuhandetele inimestele märg haud Analüütikud ennustavad sünget aastat Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Arvamus Vabariigi president: ärgem leppigem poolikute rehkendustega Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi Presidentide kõned: alampolkovnik Putinil on «olümpiavõit», teistel on mured Postimees 1925. aastal Juhtkiri: Eesti liiklusohutus vajab uut ambitsioonikat hüpet Päeva karikatuur Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Kultuur Vindid Vintide dünastiast Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli superklubi – väärt äriplaan? Tour de Ski: kas võitjad ette teada? Kas Bengalsi mängujuht Dalton saab koerast paremaks? Kuldpall leidis endale õiglase koha Konstantin Vassiljevi käes Tarbija Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda AK Postimehe parimad Postimehe veebikeskkondade loetuimad uudised 2014 Aasta kokkuvõte: 10:2 postimehe kasuks Päev postimehega Mobiilne internet tõi veebimeediasse plahvatusliku kasvu Armsad Postimehe lugejad! Hea kujundus aitab ajalehte lugeda Iga päev noateral Postimehe lipukiri: kõik on võimalik Kindlustunne ja riskijulgus Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees Arter Horoskoop «Mandariinide» unenägu saab ilmsiks Arter soovitab Eesti mitmekülgseimad naised Head uut aastat! Kes on need moekuulutajad arvutiekraanilt? Alga aastat eksootikaga, tee Maroko stiilis kalkunipada «Mis? Kus? Millal?» alustab taas Söögikoht: talveromantika Toompea nõlval Mooni menüüst: lõhe kulebjaaka ahjupeediga Suur Arteri aastahoroskoop: mida ennustavad tähed sulle? Tai paneb proovile ränduri üllatustaluvuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kindlustunne ja riskijulgus

2 min lugemist
Mart Luik FOTO: Postimees

Kuigi aasta viimase kuu tulemusi alles loetakse kokku, võib juba praegu nentida, et 2014 oli Postimehele äriliselt küllalt edukas. Kuid sellest tähtsamgi on, et see oli Postimehele hästi tegus aasta ja loota võib, et samamoodi jätkame ka tänavu. 

Tellijale Tellijale

Tulevikku silmas pidades oli meie tähtsaim samm Postimees Plussi loomine vaid poolteist kuud tagasi. Postimees Plussi tegevtoimetaja Aarne Seppel kirjutab Postimees Plussist siin «Aruandes lugejale» pikemalt ja ma toon välja ainult paar olulist nüanssi. 

Kõigepealt see vana väide, et «internetis pole keegi nõus sisu eest maksma». Mida päev edasi, seda vähem see väide paika peab. Tõsi, enamik eelistab veebis seni veel tasuta sisu, aga tuhanded inimesed on juba praegu valmis maksma ka ajakirjandusliku sisu eest. Ja see areng ainult kiireneb! Postimees Plussil on pooleteise kuuga kogunenud enam kui 8000 kontot. Sellise verstapostini jõudmiseks kulus konkurendil varem mitu aastat. Nii et lugejad on valmis. Jääb vaid toimetustele soovida, et jätkuks väärt sisu. Süvenemist nõudva sisu loomisel (näiteks uurivate lugude puhul) on lugeja rahaline toetus kas tellija või ostjana eriti tähtis ka veebis. Ainult reklaamiklikkide müügist seda sisu ära ei majanda. 

31.12.2014 05.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto