Sisukord
Arvamus
Postimees
22.02.2020
Linda Raunet ja Eesti Vabariik – 102 aastat ühiseid mälestusi Eesti Viljandi valmistub võõrustama presidendi pidu (1) Süda läheb soojaks ja hingele pai – pannakse tähele Mida teha vabariigi aastapäeval? Majandus Põhjamaade pankade veri hakkas viimaks hüübima Välismaa «Ihne nelik» keeldus kriipsugi taandumast (9) Kolmejalgsed vallandasid liiklusraevu (8) Liibüas evakueeriti sõja jalust mitu tuhat kaamelit Arvamus Juhtkiri: viinarindel muutustega (3) Evelyn Kaldoja: valgustav lobiabsurd (1) Õlitööstuse eestkõneleja (2) Sipsik elab veel! Läti ema eksirännakud Esitus, mis tõi pisara silma Kertu Birgit Anton: kliimapööret ei tehta meie eest ära (12) Kultuur ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Sport Eesti mehed vollemaailma absoluutses tipus Taavi Libe: kuidas tuua inimesed video­mängude abil spordi juurde? EAL nõuab Rally Estonia korraldamise eest meeletut summat Kriisk: presidendiamet oleks minu olümpia Soomlase ajastu start jahmatas isegi suuri optimiste Kliima Pehme talv paneb rannad uut tasakaalu otsima Merendus Hiina viirus muserdab maailma laevandust AK Tehnoloogiagigantide uue põlvkonna juhid Liiga hilja ja poolikult tehtud otsus Ukraina ekspert: «Ilma Venemaa otsese sekkumiseta oleks see sõda varsti läbi» (1) Hasso Krull: maa, rahvas ja riik (11) VIDEO ⟩ Kunst sinu ümber. Dokumentaalne poeet Kristina Norman ELBERT TUGANOV 100 ⟩ Filmiarhitekt, kes ehitas Eesti animatsioonikiriku Kus poliitik ees, seal bandiidid taga Nädala plaat. Nagu seest külm juustuburger Nädala plaat. Ruttab aeglaselt keset üksildasi masse Kutse presidendi vastuvõtule Juurikas. Eesti tänab Arter Depressiooni põrgust pääsenud Liis Velsker: mõtlesin, et paneks kogu raha selle alla, et lihtsalt ennast hävitada Käputäis Eesti «kurjategijaid» Siberi kolkas... Viirusest ohtlikum (3) Kaitsja, kes võib mõnikord osutuda tapjaks VIDEO. Mägine Itaalia: hirmud, viirastused ja maagia Ei karjet, ei kõmakat, matkaja lihtsalt kadus teelt Ekstreem-Sipsiku seiklused Umbe hää süük!* Arter otsis võrumaist pidupäevamaitset Loosiõnn innustas rahvariideid uurima Superstaar Anne Veski: «Paabulinnuks ei pea saama!» (1) Kodune helisüsteem 10 000 euro eest. Eestis loodud Audese tippkõlarid valmivad kuulmise järgi (5) Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kindlustunne ja riskijulgus

2 min lugemist
Mart Luik FOTO: Postimees

Kuigi aasta viimase kuu tulemusi alles loetakse kokku, võib juba praegu nentida, et 2014 oli Postimehele äriliselt küllalt edukas. Kuid sellest tähtsamgi on, et see oli Postimehele hästi tegus aasta ja loota võib, et samamoodi jätkame ka tänavu. 

Tellijale

Tulevikku silmas pidades oli meie tähtsaim samm Postimees Plussi loomine vaid poolteist kuud tagasi. Postimees Plussi tegevtoimetaja Aarne Seppel kirjutab Postimees Plussist siin «Aruandes lugejale» pikemalt ja ma toon välja ainult paar olulist nüanssi. 

Kõigepealt see vana väide, et «internetis pole keegi nõus sisu eest maksma». Mida päev edasi, seda vähem see väide paika peab. Tõsi, enamik eelistab veebis seni veel tasuta sisu, aga tuhanded inimesed on juba praegu valmis maksma ka ajakirjandusliku sisu eest. Ja see areng ainult kiireneb! Postimees Plussil on pooleteise kuuga kogunenud enam kui 8000 kontot. Sellise verstapostini jõudmiseks kulus konkurendil varem mitu aastat. Nii et lugejad on valmis. Jääb vaid toimetustele soovida, et jätkuks väärt sisu. Süvenemist nõudva sisu loomisel (näiteks uurivate lugude puhul) on lugeja rahaline toetus kas tellija või ostjana eriti tähtis ka veebis. Ainult reklaamiklikkide müügist seda sisu ära ei majanda. 

21.02.2020 22.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto