Sisukord
Arvamus
Postimees
19.02.2020
Ilves: loodan, et lääs ei ole veel lõppenud (4) Eesti Küberpättide nahka läks 13 miljonit eurot Apteekrid andsid reformipöörajate vastu turmtuld Tallinna linnapolitsei saatis Maardu taksojuhtidele ultimaatumi Mäggi: Eestil on Hiinast rohkem võita kui kaotada (1) Pärnu võimuliit läks lõhki Jäävaba meri ajas hülged poegima laidudele Majandus Riigifirma napsas kuluka võidu Saksamaa ja Euroopa huvid käivad käsikäes Välismaa Venemaal kaalutakse ekspresidentide puutumatust (1) Rootsis valmis maailma suurim vastlakukkel Torm tõi Iiri rannikule hüljatud laeva Arvamus Juhtkiri: rekordhind ja kaotatud aastad (2) Arved Breidaks: Tehvandile suusahall (1) Paloma Krõõt Tupay: presidendi punane joon (4) Marek Sammul: suletus toodab konnatiike Indrek Leppik, Viljar Kähari: Eesti pakub katuseta maja Erkki Bahovski: kodanike Euroopa (1) Meie Eesti Aimar Altosaar: Eesti rahva küpsustunnistus Sergei Metlev: manifest kui kahtlusi vaigistav lootus (1) Kultuur Jaan Krossi põrgu ja purgatoorium Kommunism veetles vaid kodanlikust spliinist? Sport Türgi korvpallur võttis uue nime Heino Endeni järgi Kodus teise kuldmedali teeninud Wierer: värisesin viimases tiirus päris palju Anett Kontaveit pääses Dubais teise ringi Anett Kontaveit: sisehallist välja minek tahab harjumist, aga sain hästi hakkama Tartu Aksel Part: autosõit kui asotsiaalne tegevus (1) Mall Värva: loodusega koosolemise ilu ja võlu Prokuratuur täpsustas Valvo Semilarski süüdistust Miss Valentine toob Tartusse 35 riigi parimad võimlejad Raatuse koolis püsivad pinged löövad direktori Toomas Kingu vererõhu lakke Piinatud hinged treppidel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees

2 min lugemist
Aarne Seppel FOTO: SCANPIX

Postimees jõudis digimaailmas uue ajastuni – novembri keskpaigast on avatud keskkond pluss.postimees.ee, mis pakub veebis kõiki paberlehe parimaid omadusi ja veel enamatki.

Kõigepealt aga mõned arvud ja faktid ning natuke pikemalt sellest, mis asi see Pluss on ja mis asi see digileht on. Ja miks ta hea on.

Pooleteise kuuga tegi endale lugemisõigusega Plussi konto enam kui 8000 inimest, nendest umbes 2/3 on paber-Postimehe tellijad, kelle jaoks Plussi kasutamine on puhas võit, sest nemad saavad seda tasuta lugeda.

Ülejäänud kolmandiku jagu inimesi on leidnud, et Postimehe lood, videod, ülekanded ja digileht on piisavalt head, et nende eest raha välja käia.

Ühelt poolt on Pluss austusavaldus nendele kümnetele tuhandetele lugejatele, kes tellivad paberil Postimeest, teisalt aga on see märguanne lugejatele, kes eelistavad oma igapäevaasju veebis ajada, nagu ongi kohane ühele maailma eesrindlikuma e-riigi kodanikule.

Kõik paberlehe tellijad saavad keskkonda pluss.postimees.ee tasuta kasutada, selleks on vaja vaid oma paberlehe tellimus siduda Plussi kontoga. Kui konto loomine ja paberlehe tellimusega sidumine ei õnnestu, tuleks kindlasti võtta ühendust meie tellimiskeskusega aadressil levi@postimees.ee või telefonil 666 2525. Ka tuleks teada anda probleemidest päevapileti ostmisel või tellimuse eest maksmisel.

Pluss.postimees.ee pakub võimalust lugeda ja vaadata kõigi Postimehe ajakirjanike toodangut. Lugejate ees on Eesti parimate kirjutajate ja fotograafide lood. Tõeliselt uudishimulikele on kindlasti kirsiks tordil teadmine, et lugusid ja pilte, mille postiljon toob postkasti alles hommikul, saab pluss.postimees.ee kaudu lugeda juba keskööl.

Lisaks lugudele ja piltidele saavad pluss.postimees.ee kasutajad kolm-neli korda kuus osa kontsertide otseülekannetest. Detsembris olid lugejate lemmikud Curly Stringsi ja Terminaatori kontsert ning Led Zeppelini surematud hitid Gustav Adolfi gümnaasiumi bändi esituses. Suure menu osaliseks said ka otseülekanded jõulukontsertidest kirikutest. Uue aasta plaanis on hakata aeg-ajalt tegema ülekandeid ka teatrietendustest.

Pluss.postimees.ee tõi lugejatele ka täiesti uue asja – digilehe. Digileht on pealtnäha paberlehe peegeldus, mida saab lugeda tahvelarvutis. Tegelikult aga on digileht kiirem (saab lugeda juba keskööl) ja mahukam (saab lugude juurde panna enam pilte või muid lisamaterjale) kui paberleht. Eriti hea on kirkal tahvelarvuti ekraanil vaadata just suuri pilte.

Toimetuse jaoks on keskkond pluss.postimees.ee uus väljakutse. Meil on uueks aastaks veel palju ideid, kuidas pakkuda veelgi paremat ja interaktiivsemat sisu, aga eriti hea meel oleks lugeda teie soove. Uued ideed, ettepanekud, aga ka märkused on oodatud aadressil aarne.seppel@postimees.ee.

Seotud lood
18.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto