Sisukord
Arvamus
Postimees
03.01.2015
Eesti Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tõusid nii maksud kui ka toetused Dilbert Tagakülg Liikluses vähenes kannatanute arv, õnnetusi oli aga rohkem Eesti lühiuudised 0301esikülg Tuli võttis kolme inimese elu Eesti lühiuudised Lohesurfarid ja rannal uudistajad nautisid tuult Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Majandus Hotellipidudel vahetus osa külastajaskonnast Kinnisvaraturg on kinni jooksnud Pensionifondidel oli väga hea aasta Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda Välismaa Välismaa lühiuudised Enamikku lennuõnnetuse ohvritest pole leitud Filmi «Tagasi tulevikku» prognoose aastaks 2015 Vahemerest sai tuhandetele inimestele märg haud Analüütikud ennustavad sünget aastat Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Arvamus Vabariigi president: ärgem leppigem poolikute rehkendustega Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi Presidentide kõned: alampolkovnik Putinil on «olümpiavõit», teistel on mured Postimees 1925. aastal Juhtkiri: Eesti liiklusohutus vajab uut ambitsioonikat hüpet Päeva karikatuur Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Kultuur Vindid Vintide dünastiast Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli superklubi – väärt äriplaan? Tour de Ski: kas võitjad ette teada? Kas Bengalsi mängujuht Dalton saab koerast paremaks? Kuldpall leidis endale õiglase koha Konstantin Vassiljevi käes Tarbija Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda AK Postimehe parimad Postimehe veebikeskkondade loetuimad uudised 2014 Aasta kokkuvõte: 10:2 postimehe kasuks Päev postimehega Mobiilne internet tõi veebimeediasse plahvatusliku kasvu Armsad Postimehe lugejad! Hea kujundus aitab ajalehte lugeda Iga päev noateral Postimehe lipukiri: kõik on võimalik Kindlustunne ja riskijulgus Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees Arter Horoskoop «Mandariinide» unenägu saab ilmsiks Arter soovitab Eesti mitmekülgseimad naised Head uut aastat! Kes on need moekuulutajad arvutiekraanilt? Alga aastat eksootikaga, tee Maroko stiilis kalkunipada «Mis? Kus? Millal?» alustab taas Söögikoht: talveromantika Toompea nõlval Mooni menüüst: lõhe kulebjaaka ahjupeediga Suur Arteri aastahoroskoop: mida ennustavad tähed sulle? Tai paneb proovile ränduri üllatustaluvuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees

2 min lugemist
Aarne Seppel FOTO: SCANPIX

Postimees jõudis digimaailmas uue ajastuni – novembri keskpaigast on avatud keskkond pluss.postimees.ee, mis pakub veebis kõiki paberlehe parimaid omadusi ja veel enamatki.

Kõigepealt aga mõned arvud ja faktid ning natuke pikemalt sellest, mis asi see Pluss on ja mis asi see digileht on. Ja miks ta hea on.

Pooleteise kuuga tegi endale lugemisõigusega Plussi konto enam kui 8000 inimest, nendest umbes 2/3 on paber-Postimehe tellijad, kelle jaoks Plussi kasutamine on puhas võit, sest nemad saavad seda tasuta lugeda.

Ülejäänud kolmandiku jagu inimesi on leidnud, et Postimehe lood, videod, ülekanded ja digileht on piisavalt head, et nende eest raha välja käia.

Ühelt poolt on Pluss austusavaldus nendele kümnetele tuhandetele lugejatele, kes tellivad paberil Postimeest, teisalt aga on see märguanne lugejatele, kes eelistavad oma igapäevaasju veebis ajada, nagu ongi kohane ühele maailma eesrindlikuma e-riigi kodanikule.

Kõik paberlehe tellijad saavad keskkonda pluss.postimees.ee tasuta kasutada, selleks on vaja vaid oma paberlehe tellimus siduda Plussi kontoga. Kui konto loomine ja paberlehe tellimusega sidumine ei õnnestu, tuleks kindlasti võtta ühendust meie tellimiskeskusega aadressil levi@postimees.ee või telefonil 666 2525. Ka tuleks teada anda probleemidest päevapileti ostmisel või tellimuse eest maksmisel.

Pluss.postimees.ee pakub võimalust lugeda ja vaadata kõigi Postimehe ajakirjanike toodangut. Lugejate ees on Eesti parimate kirjutajate ja fotograafide lood. Tõeliselt uudishimulikele on kindlasti kirsiks tordil teadmine, et lugusid ja pilte, mille postiljon toob postkasti alles hommikul, saab pluss.postimees.ee kaudu lugeda juba keskööl.

Lisaks lugudele ja piltidele saavad pluss.postimees.ee kasutajad kolm-neli korda kuus osa kontsertide otseülekannetest. Detsembris olid lugejate lemmikud Curly Stringsi ja Terminaatori kontsert ning Led Zeppelini surematud hitid Gustav Adolfi gümnaasiumi bändi esituses. Suure menu osaliseks said ka otseülekanded jõulukontsertidest kirikutest. Uue aasta plaanis on hakata aeg-ajalt tegema ülekandeid ka teatrietendustest.

Pluss.postimees.ee tõi lugejatele ka täiesti uue asja – digilehe. Digileht on pealtnäha paberlehe peegeldus, mida saab lugeda tahvelarvutis. Tegelikult aga on digileht kiirem (saab lugeda juba keskööl) ja mahukam (saab lugude juurde panna enam pilte või muid lisamaterjale) kui paberleht. Eriti hea on kirkal tahvelarvuti ekraanil vaadata just suuri pilte.

Toimetuse jaoks on keskkond pluss.postimees.ee uus väljakutse. Meil on uueks aastaks veel palju ideid, kuidas pakkuda veelgi paremat ja interaktiivsemat sisu, aga eriti hea meel oleks lugeda teie soove. Uued ideed, ettepanekud, aga ka märkused on oodatud aadressil aarne.seppel@postimees.ee.

Seotud lood
31.12.2014 05.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto