Sisukord
Arvamus
Postimees
03.01.2015
Eesti Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Tõusid nii maksud kui ka toetused Dilbert Tagakülg Liikluses vähenes kannatanute arv, õnnetusi oli aga rohkem Eesti lühiuudised 0301esikülg Tuli võttis kolme inimese elu Eesti lühiuudised Lohesurfarid ja rannal uudistajad nautisid tuult Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Majandus Hotellipidudel vahetus osa külastajaskonnast Kinnisvaraturg on kinni jooksnud Pensionifondidel oli väga hea aasta Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda Välismaa Välismaa lühiuudised Enamikku lennuõnnetuse ohvritest pole leitud Filmi «Tagasi tulevikku» prognoose aastaks 2015 Vahemerest sai tuhandetele inimestele märg haud Analüütikud ennustavad sünget aastat Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Arvamus Vabariigi president: ärgem leppigem poolikute rehkendustega Anneli Ammas: ärge uskuge peaministri ähvardusi Presidentide kõned: alampolkovnik Putinil on «olümpiavõit», teistel on mured Postimees 1925. aastal Juhtkiri: Eesti liiklusohutus vajab uut ambitsioonikat hüpet Päeva karikatuur Empaatiline vastutaja Opositsionääri saatus Vein, jäätis ja päikesekreem Psühholoogilise kaitse sõdur Kultuur Vindid Vintide dünastiast Sport Spordi lühiuudised Jalgpalli superklubi – väärt äriplaan? Tour de Ski: kas võitjad ette teada? Kas Bengalsi mängujuht Dalton saab koerast paremaks? Kuldpall leidis endale õiglase koha Konstantin Vassiljevi käes Tarbija Tippjuhid lubavad ka uuel aastal töötajate eest hoolt kanda AK Postimehe parimad Postimehe veebikeskkondade loetuimad uudised 2014 Aasta kokkuvõte: 10:2 postimehe kasuks Päev postimehega Mobiilne internet tõi veebimeediasse plahvatusliku kasvu Armsad Postimehe lugejad! Hea kujundus aitab ajalehte lugeda Iga päev noateral Postimehe lipukiri: kõik on võimalik Kindlustunne ja riskijulgus Postimees Pluss – rohkem kui lihtsalt Postimees Arter Horoskoop «Mandariinide» unenägu saab ilmsiks Arter soovitab Eesti mitmekülgseimad naised Head uut aastat! Kes on need moekuulutajad arvutiekraanilt? Alga aastat eksootikaga, tee Maroko stiilis kalkunipada «Mis? Kus? Millal?» alustab taas Söögikoht: talveromantika Toompea nõlval Mooni menüüst: lõhe kulebjaaka ahjupeediga Suur Arteri aastahoroskoop: mida ennustavad tähed sulle? Tai paneb proovile ränduri üllatustaluvuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimehe lipukiri: kõik on võimalik

3 min lugemist
Tervisenädala võitjameeskonnad said auhinnaks Hawaii Expressi kinkekaardid, mille eest osteti toimetusse kaks jalgratast. Pildil proovivad rattaid uuriva toimetuse ajakirjanik Tuuli Koch ja arvamustoimetaja Marti Aavik. FOTO: Toomas Tatar

Postimehe turundusosakonna eesmärk on aidata kaasa, et Postimees oleks kõige edukam ja tuntum meediabränd Eestis. Lugejate arvu poolest seda juba olemegi, kuid meie ambitsioon on märksa suurem – olla maailma parimate kvaliteetmeedia väljaannete tasemel. See tähendab pingutamist nii sisu kui ka vormi nimel. Oma positsiooni tõttu on Postimehel võimalus, aga ka kohustus ehitada paremat Eestit. 

Tellijale Tellijale

Et neid ootusi ja eesmärke täita-saavutada, on Postimehe turundusosakond sel aastal varasemast palju enam tähelepanu pööranud ettevõtte sisse, tegelenud sisekommunikatsiooni arendamise ja ettevõttekultuuriga. Teadlikult. Oleme ladunud vundamendi, millele toetuvad Postimehe tulevased võidud – turunduslikud ja organisatsioonilised. Jätkusuutlikud ja püsivad.

Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas kirjutas tänavu varasügisel Eesti Ekspressi arvamusloos «Valimisest ja valitsemisest» pikema perspektiivi seadmise vajalikkusest, kus ta muuhulgas ütles: «Lühiajaline mõtlemine valdab üha rohkem otsustusvälja, pikaajalised otsused lükatakse edasi (või tagasi). Ometi on näiteks infrastruktuuri otsused pikaajalised, toovad kasu alles aastate pärast.» 

31.12.2014 05.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto