Sisukord
Arvamus
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (16) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (16) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Iga päev noateral

6 min lugemist
Tiia Luht FOTO: SCANPIX

Igal valdkonnal on omad reeglid – nii järgivad meediaväljaanded eetikakoodeksit, mõni järjekindlamalt kui teine. Lisaks arvestame erinevate seadustega. Kõige selle juures peame olema usaldusväärsed, ning seda oma nägu ja põhimõtteid kaotamata. Usalduse hoidmiseks püüame avaldada kontrollitud ja faktitäpset infot. Lood peavad olema erapooletud, edastades lugejale kogu asjasse puutuva info ka juhul, kui see on kellelegi ebamugav. Kuigi toimetus püüab säilitada sõltumatust toimetusevälistest teguritest, on siiski teatud mõjutajad, millega peame iga päev arvestama.  

Tellijale

On olemas meediaga seotud valdkonnad, mida riik muudest innukamalt kaitseb. Esimeses järjekorras tuleb privaatsus – väärtus, mis on oluline meile kõigile. Sügavalt igaühe öelda on, kust algab piir era- ja teistele või ka ülejäänud ühiskonnale nähtava elu vahel. Vahel tundub, et selles piiris on kokku lepitud, kuid juba homme võib see olla hoopis teises kohas. Meie jaoks läheb piirjoon sealt, kus algab ülekaalukas avalik huvi.  

Lihtne on öelda, et meie suurimad mõjutajad lõppenud aastal olid lugejad, allikad, kohtud, andmekaitsjad, tarbijakaitsjad ja Pressinõukogu. Juristi postkasti ei jõua reeglina ükski lugeja ega allikaga seotud küsimus enne, kui on tekkinud probleem. Aga vaatame enne neid ülejäänud mõjutajaid.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto