Sisukord
Tartu
Postimees
05.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Vabaduse väljakul mälestati Vabadussõjas võidelnuid Vanaisa ei mõista, miks naine lastega välja ei pääsenud 0501esikülg Tagakülg Kersti Esnar: perearsti teenuste ring peaks olema laiem Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Rukkiaasta algas hiigelpika leiva lahtilõikamisega Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Mees, keda seaduse silmis pole juba aastaid olemas Majandus Turbulentsete aegade eripära Mida ootate aastalt 2015? Mulluse täpseima majandusprognoosi tegi LHV Pank Majanduse selle aasta suurim mõjutaja on välisnõudlus Välismaa Läti muretseb Venemaa kõhualuse pärast Eesti sugulaskeelte olukord Venemaal halveneb Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: ennustamise võlud ja valud Vastulause: Reformierakond puhkab loorberitel Avo-Rein Tereping: muusika, mis kaunistab vaikust (1) Ahto Lobjakas: sadul ükssarve seljas Päeva karikatuur Aarne Seppel: katuseraha needmine Tanel Ader: osaühing Eesti Vabariik Kultuur Enim köitis ostjaid Kersna raamat Sport Spordi lühiuudised Kindlad medalivõitjad, kodused intriigid ja põrumised Kanepi eestkäsi on endiselt võimas Pärnul oli raske nädalavahetus, TTÜ heas hoos Tarbija Kuhu väsinud vaim ja keha lõõgastuma viia? Tartu Eralasteaial lasub pettusekahtlus Mõtlemapanevad lood metsikust toidust Sõpruskond lendab ookeani taha Eesti muusikat tutvustama Algab rahvusarhiivi uue peahoone ehitus Esmaspäeva kommentaar. Vahur Kalmre: perekonnata linn Jüri-Ott Salm: eelarvestus linnas Aasta lind. Viu tegi endale ise nime Üks puu ravib ja teine viib koomasse Aasta loom tuhnib aasta mullas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jüri-Ott Salm: eelarvestus linnas

4 min lugemist
Jüri-Ott Salm. FOTO: Margus Ansu / Postimees

Linnavõimu tegevussuundi väljendava koalitsioonilepingu järgi on Tartu «kodanike linn», kus normiks on «avatud linnajuhtimine» ning «linnavõim hoolib kõigist linnaelanikest ja peab nendega dialoogi». Eelarve koostamine on üheks oluliseks proovikiviks, kas ja kuivõrd linna juhtimine on ka tegelikult avatud.

Tellijale Tellijale

Volikogu praegusele koosseisule oli see juba teine kord arutada linna eelarvet ja võrreldes 2014. aasta eelarve kinnitamisega on selle käsitlemisel tõesti toimunud mõningaid muutusi.

Meie valimisliit nõuab juba teist aastat linna osakondade ja allasutuste poolt esitatud, kuid eelarvesse mitte mahtunud rahataotluste avaldamist ning põhjendusi kulude prioriteetimise kohta. Oleme kuulnud igasugu vabandusi, miks ei saa eelarvetaotlusi hetkel veel avaldada, ja lubadusi, et millalgi selleni siiski kavatsetakse jõuda, kuid viimasel volikogu istungil saime koalitsiooni sõnavõttudest teada, et eelarvesoove avalikustada pole siiski mõistlik. 

03.01.2015 06.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto