Sisukord
Eesti
Postimees
05.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Vabaduse väljakul mälestati Vabadussõjas võidelnuid Vanaisa ei mõista, miks naine lastega välja ei pääsenud 0501esikülg Tagakülg Kersti Esnar: perearsti teenuste ring peaks olema laiem Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Rukkiaasta algas hiigelpika leiva lahtilõikamisega Perearstid seisavad tervisekeskuste loomisel haiglatega vastamisi Mees, keda seaduse silmis pole juba aastaid olemas Majandus Turbulentsete aegade eripära Mida ootate aastalt 2015? Mulluse täpseima majandusprognoosi tegi LHV Pank Majanduse selle aasta suurim mõjutaja on välisnõudlus Välismaa Läti muretseb Venemaa kõhualuse pärast Eesti sugulaskeelte olukord Venemaal halveneb Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: ennustamise võlud ja valud Vastulause: Reformierakond puhkab loorberitel Avo-Rein Tereping: muusika, mis kaunistab vaikust (1) Ahto Lobjakas: sadul ükssarve seljas Päeva karikatuur Aarne Seppel: katuseraha needmine Tanel Ader: osaühing Eesti Vabariik Kultuur Enim köitis ostjaid Kersna raamat Sport Spordi lühiuudised Kindlad medalivõitjad, kodused intriigid ja põrumised Kanepi eestkäsi on endiselt võimas Pärnul oli raske nädalavahetus, TTÜ heas hoos Tarbija Kuhu väsinud vaim ja keha lõõgastuma viia? Tartu Eralasteaial lasub pettusekahtlus Mõtlemapanevad lood metsikust toidust Sõpruskond lendab ookeani taha Eesti muusikat tutvustama Algab rahvusarhiivi uue peahoone ehitus Esmaspäeva kommentaar. Vahur Kalmre: perekonnata linn Jüri-Ott Salm: eelarvestus linnas Aasta lind. Viu tegi endale ise nime Üks puu ravib ja teine viib koomasse Aasta loom tuhnib aasta mullas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vanaisa ei mõista, miks naine lastega välja ei pääsenud

2 min lugemist

Rohu külas reedel elumaja põlengus tütre ja kaks lapselast kaotanud Urmas ei mõista, miks helistas tema tütar kõigepealt just abikaasale, mitte häirekeskusesse, ja miks ta lastega välja ei tulnud. «Hea küsimus,» nentis ta.

Tellijale Tellijale

Eile õhtul olid lähedased kõik Urmase juurde kogunenud, et üksteisele kuidagi toeks olla. «Saame ikka hakkama, elu peab edasi minema,» püüdis vanaisa muremõtetest üle olla, kuid valutas südant tulest pääsenud vanima pojapoja pärast ja selle pärast, kuidas poiss koolis edaspidi hakkama saab. «Tema suurt ei räägi,» ütles Urmas ja lisas, et poiss viibib praegu hoopis tädi juures.

Teave majapõlengust jõudis Urmaseni väimehelt, kes talle helistas. Urmas ei olnud kaugel ja jõudis kohale viie minutiga. Siis oli maja juba lausleekides, katus sisse kukkunud. «Väimees veel üritas akna kaudu majja pääseda, aga …» Sel hetkel oli Urmasele selge, et tema tütar koos kahe lapselapsega oli põlevasse majja jäänud. Vanem lapselaps oli kiirabiautos ega saanud üldse aru, mis toimub.

03.01.2015 06.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto