E, 30.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Teed tööd südamega, kuid tulemused ei anna end veel näha. Oota sobivat aega, sest siis saad õigeid vilju noppida. Õnneks ei taba sind kohapeal tammumise sündroom.

SÕNN Pühadeperiood ei ole sinu jaoks veel seljataga ja sa ei ole veel palehigis töötamiseks valmis. Pead saama hinge tõmmata, enne kui endast maksimumi annad.

KAKSIKUD Vajad puhkust, sest talv on sind lihtsalt ära väsitanud. Kui võimalik, mine sõida päikest otsima. Kui mitte, siis naudi midagi, mis annaks nii kehale kui ka hingele sooja.

VÄHK Võid avastada end keset vägikaikavedu. Kui püüad ümbritsevat jõuga muuta, keerad end aina sügavamale probleemidesse.

LÕVI Eelmisel aastal said küllalt muret tunda. Langetad otsuse, et iga jama pärast sa enam ei muretse ja teiste emotsionaalsete kõikumiste eest ei vastuta.

NEITSI Pead millegagi otsast alustama, ent sul ei ole tahtmist seda teha. Kui võimalik, siis anna ülesanne kellelegi teisele, kui selleks valmis oled. See aeg ei pruugi mägede taga olla.

KAALUD Meeleolu on kõikuv, kuid sa ei ole kaotanud optimismi. Ära kiirusta järelduste tegemisega, kui sa ei tea kõiki fakte. Kui pilt saab selgeks, loksub ka tegevuskava paika.

SKORPION Mingi asi on ümber paiknenud ja muutunud. See nõuab uut moodi mõtlemist ja tegutsemist, millest sul ka puudus ei tule.

AMBUR Pöörad tähelepanu neile asjadele, millega sa varem tegeleda ei saanud – kas siis kiire töö või romantiliste hetkede tõttu. Saad selle eest kuhjaga tasutud.

KALJUKITS Oled saanud uue hingamise ja liigud uues energias. Mida avatumalt negatiivsesse suhtud, seda kergemalt sellest läbi lähed.

VEEVALAJA Osal maskidel lased langeda, osa aga kinnitad näole tugevamalt. Ära siiski end liiga kinni seo ega piitsuta, sest vabamalt võttes kulgeb elu mõnusamalt.

KALAD Naudid praegust aega, sest valed ja õhulossid on kokku varisenud. Puhastad oma maine ja alustad uuelt puhtalt lehelt.

Tagasi üles