Sisukord
Eesti
Tänane leht
06.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised Tagakülg Eesti lühiuudised Enamik Eesti lapsi ei liigu piisavalt Eile saadeti viimsele teekonnale Hardo Aasmäe Teaduse rahastamises peaks kasvama tegevustoetuse osa Puudulik suhtlus pangaga võib pere koduta jätta Hirvo Surva — juba veerand sajandit laulupeodirigent Majandus Euro langus pääses paisu tagant valla Venemaa pakane külmutas Sillamäe LNG terminali Välismaa Prints Andrew eitab vahekorda alaealisega Välismaa lühiuudised Arvamus Vastukaja: muusika, mis lõhestab vaikust Allan Teder: Putin alahindab rublast tulenevat ohtu Egge Kulbok-Lattik: Suur Peeter ja Väike Peeter. Riigi ja vabakonna suhetest Hanneli Rudi: neetud Elron Postimees 1938: Palestiina jagamine ümbertöötamisele Juhtkiri: aasta puudutus. Puudutuse aasta Gert Jostov: linnade arendus riigi huviks Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Tahtmatus võidelda ja võita ehk tavaline play-off'i Bengals Neljapäeval selgub, kas Kerdest saab Moskva Dinamo peatreener Suurte muutuste aeg Eesti sõudmises Tallinn Erakonnad tõid valimisplakatid Tallinna tänavatele Parteid tõid plakatid õue Tarbija Mida uut toob 2015. aasta tarbeelektroonikas? Tehnika lühiuudised Tartu Maavalitsus ähvardab Gobusi trahviga Jaan Tooming: valikuvõimalused Linna tuleb juurde hulk leedlampe Aasta algas segadusega Urmas Klaas: lastesõbralik Tartu lastesõbralikus Eestis Vastne kolledž parandab keeleõpet Põnev õpetamine eeldab enamat kui vaid heade hinnete tagaajamist Matemaatika: koolitund kui televiktoriin Loodusõpetus: õpilane astub õpetaja rolli Vene keel: idanaabri keele õpetamine nõuab nutikust Uue aasta lükkab käima talvemuusika Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Teed tööd südamega, kuid tulemused ei anna end veel näha. Oota sobivat aega, sest siis saad õigeid vilju noppida. Õnneks ei taba sind kohapeal tammumise sündroom.

SÕNN Pühadeperiood ei ole sinu jaoks veel seljataga ja sa ei ole veel palehigis töötamiseks valmis. Pead saama hinge tõmmata, enne kui endast maksimumi annad.

KAKSIKUD Vajad puhkust, sest talv on sind lihtsalt ära väsitanud. Kui võimalik, mine sõida päikest otsima. Kui mitte, siis naudi midagi, mis annaks nii kehale kui ka hingele sooja.

VÄHK Võid avastada end keset vägikaikavedu. Kui püüad ümbritsevat jõuga muuta, keerad end aina sügavamale probleemidesse.

LÕVI Eelmisel aastal said küllalt muret tunda. Langetad otsuse, et iga jama pärast sa enam ei muretse ja teiste emotsionaalsete kõikumiste eest ei vastuta.

NEITSI Pead millegagi otsast alustama, ent sul ei ole tahtmist seda teha. Kui võimalik, siis anna ülesanne kellelegi teisele, kui selleks valmis oled. See aeg ei pruugi mägede taga olla.

KAALUD Meeleolu on kõikuv, kuid sa ei ole kaotanud optimismi. Ära kiirusta järelduste tegemisega, kui sa ei tea kõiki fakte. Kui pilt saab selgeks, loksub ka tegevuskava paika.

SKORPION Mingi asi on ümber paiknenud ja muutunud. See nõuab uut moodi mõtlemist ja tegutsemist, millest sul ka puudus ei tule.

AMBUR Pöörad tähelepanu neile asjadele, millega sa varem tegeleda ei saanud – kas siis kiire töö või romantiliste hetkede tõttu. Saad selle eest kuhjaga tasutud.

KALJUKITS Oled saanud uue hingamise ja liigud uues energias. Mida avatumalt negatiivsesse suhtud, seda kergemalt sellest läbi lähed.

VEEVALAJA Osal maskidel lased langeda, osa aga kinnitad näole tugevamalt. Ära siiski end liiga kinni seo ega piitsuta, sest vabamalt võttes kulgeb elu mõnusamalt.

KALAD Naudid praegust aega, sest valed ja õhulossid on kokku varisenud. Puhastad oma maine ja alustad uuelt puhtalt lehelt.

Seotud lood
    05.01.2015 07.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto