Sisukord
Tartu
Postimees
06.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Eesti lühiuudised Majanduse lühiuudised Tagakülg Eesti lühiuudised Enamik Eesti lapsi ei liigu piisavalt Eile saadeti viimsele teekonnale Hardo Aasmäe Teaduse rahastamises peaks kasvama tegevustoetuse osa Puudulik suhtlus pangaga võib pere koduta jätta Hirvo Surva — juba veerand sajandit laulupeodirigent Majandus Euro langus pääses paisu tagant valla Venemaa pakane külmutas Sillamäe LNG terminali Välismaa Prints Andrew eitab vahekorda alaealisega Välismaa lühiuudised Arvamus Vastukaja: muusika, mis lõhestab vaikust Allan Teder: Putin alahindab rublast tulenevat ohtu Egge Kulbok-Lattik: Suur Peeter ja Väike Peeter. Riigi ja vabakonna suhetest Hanneli Rudi: neetud Elron Postimees 1938: Palestiina jagamine ümbertöötamisele Juhtkiri: aasta puudutus. Puudutuse aasta Gert Jostov: linnade arendus riigi huviks Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Tahtmatus võidelda ja võita ehk tavaline play-off'i Bengals Neljapäeval selgub, kas Kerdest saab Moskva Dinamo peatreener Suurte muutuste aeg Eesti sõudmises Tallinn Erakonnad tõid valimisplakatid Tallinna tänavatele Parteid tõid plakatid õue Tarbija Mida uut toob 2015. aasta tarbeelektroonikas? Tehnika lühiuudised Tartu Maavalitsus ähvardab Gobusi trahviga Jaan Tooming: valikuvõimalused Linna tuleb juurde hulk leedlampe Aasta algas segadusega Urmas Klaas: lastesõbralik Tartu lastesõbralikus Eestis Vastne kolledž parandab keeleõpet Põnev õpetamine eeldab enamat kui vaid heade hinnete tagaajamist Matemaatika: koolitund kui televiktoriin Loodusõpetus: õpilane astub õpetaja rolli Vene keel: idanaabri keele õpetamine nõuab nutikust Uue aasta lükkab käima talvemuusika Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aasta algas segadusega

1 min lugemist

Uus aasta algas Tartu maakonnaliinidel paraja segadusega, mis ei olnud tingitud niivõrd vedaja muutumisest, kuivõrd sellest, et muutusid sõiduplaanid ja marsruudid.

Kuigi peatus.ee leheküljel oli info selle kohta juba novembris, ei teadvustanud paljud reisijad seda. Samal aja T-pileti keskkonnast ei olnud korrektne info kohe leitav.

«Praeguseks on tulnud sõitjatelt palju pärimisi ja nõudmisi, miks seda bussi või sellel kellaajal enam ei ole ja miks buss sealt enam ei sõida,» ütles Gobusi juhatuse liige Valter Keis. «Segadust on palju, ütleme otse välja, aga töö on tellija materjalist. Maavalitsus korjas kokku arvamused ja nagu ikka – kes kõvemini häält teeb, selle soov kirja läheb.»

Tulemuseks oli piltlikult öeldes see, et ühe hääletegija kohta sai kümme õnnetut vaikijat, kirjeldas Keis.

«Ma ennustan küll, et maavalitsusel tuleb hakata sõiduplaane korrigeerima. See tekitab kõikidele osalistele palju tööd,» lisas Keis.

«Veel ja veel tuleb selgitada inimestele uusi sõiduplaane ja levitada teadmist,

inimesed paljud ei tea, et www.peatus.ee on ainus ja ametlik infokanal, kuhu maavalitsused laevad ainsa kehtiva sõiduplaani,» lausus Keis.

Seotud lood
05.01.2015 07.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto