E, 30.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Mida uut toob 2015. aasta tarbeelektroonikas?

Kuldar Kullasepp
, eriprojektide vastutav toimetaja
Mida uut toob 2015. aasta tarbeelektroonikas?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Nutikell Apple Watch võib lähiajal saada väga populaarseks tooteks.
Nutikell Apple Watch võib lähiajal saada väga populaarseks tooteks. Foto: Apple

Las Vegases tänasest reedeni toimuv iga-aastane tarbeelektroonikamess CES pakub palju huvitavaid tooteuudiseid, neist kirjutab Postimehe uudiste portaal nädala jooksul ning kokkuvõtted teeme tuleva nädala tehnoloogiarubriigis.

Juba enne messi võib teha ennustusi, mis näitavad eelseisva aasta peamisi trende tarbeelektroonikas. Ennustuste paikapidavuses võib muide olla suhteliselt kindel – näiteks kõikvõimalikud kantavad seadmed on juba viimastel aastatel aina populaarsemaks muutunud.

Paljud analüütikud ja väljaanded on ühte meelt: Apple’i sisenemine nutikellade turule tulek tähendab, et nutikellasid saadab 2015. aastal müügiedu. Võimalik, et Ühendriikides jõuab nutikell Apple Watch müügile juba veebruaris, sest just siis on sõbrapäev ja Apple tutvustab oma nutikella kui aksessuaari, mis inimesi ühendab – niisiis on selle müügile tulek veebruari esimeses pooles on ülimalt loogiline.

Tagasi üles