N, 2.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tagakülg

Postimees
Tagakülg
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Robert Harting Düsseldorfi kliinikus juuste siirdamisel.
Robert Harting Düsseldorfi kliinikus juuste siirdamisel. Foto: bild.de

Hartingu pähe istutati uusi juuksekarvu

Mullu Saksamaa parimaks meessportlaseks valitud kettaheitja Robert Harting otsustas uut aastat alustada iluprotseduuridega. Möödunud nädala lõpus viibis 30-aastane mees kaheksa tundi Düsseldorfis operatsioonilaual (pildil) ja talle istutati pähe 10 000 uut juuksekarva. Operatsiooni eest tuli välja käia 11 000 eurot.

«Naised ütlevad küll, et kiilanemine pole nende jaoks probleem. Tegelikult on asi aga selles, kuidas inimene end ise paremini tunneb. Ma ei pea enam hommikuti peegli ees juuste väljalangemise pärast muretsema. Minu kukal meenutas varem paaviani tagumikku,» rääkis Harting ajalehele Bild. sport.postimees.ee

Saaremaa lotomüüja lõpetas tegevuse

Aasta viimasel päeval lõpetas Kuressaares töö OÜ-le M.S.I. Loto kuuluv Rae poe lotopunkt. Kinni pannakse ka firma Tooma poes, Orissaares ja Kihelkonnal asuvad müügikohad.

32 aastat lotomüügiga tegelenud Ivar Metsküll ütles, et sulgemise põhjuseks ei ole inimeste vähene huvi lotomängude vastu, kuid kasumlik ei ole see äri sellegipoolest. «Lõputult peale maksta ei saa,» vihjas ta sulgemise põhjusele. «Loto ei kao kuhugi, ainult meie lõpetame.» Saarte Hääl

Täna: postimees.ee

annab teada, milline kodumaine film pälvib aasta filmi auhinna.

Homme Postimehes

Terviseküljel uuritakse, kui tõhus on ühekordne pastaga hambahari.

Tagasi üles