Sisukord
Eesti
Tänane leht
07.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Mälumäng Palju õnne Apteekrite streik jätab maainimesed ravimiteta Tagakülg VKG koondab enam kui 200 inimest «Tasuta koolilõuna» osutus kõnekeelseks väljendiks Viru pataljon sai uue kasarmu Eesti lühiuudised Auveres sai viga kaheksa inimest Jüri Pihl: las riigikogu kaalub Neitsi Maali pälvisid küüditamisfilmi tegijad Tuhanded ametnikud peavad Venemaa-reisist teatama Latt on seatud, aga otsusteks napib julgust Majandus Majanduse lühiuudised Maksuekspert: maksupoliitika peab olema teisejärguline Välismaa Kolmekuningapäeval hüppasid tšehhid vette Miljardärist Vene saadik: Krimmi ühendamine oli lühinägelik Arvamus Lugeja kiri: ei ole olemas andetuid noori Mart Raudsaar: industriaalajastu viimane pelgupaik Juhan Kivirähk: kuidas peaks valija käituma, et mitte idioodina mõjuda? Argo Ideon: viisa ja vabadus Abdul Turay: miks ma ei kandideeri riigikokku Postimees 1932. aastal Päeva karikatuur Juhtkiri: nuga õlitööstuse kallal Sport Spordi lühiuudised Kodus näib kõik hästi, õiget taset näitab MK-sari Tipust vanadekoduks ja vastupidi Rootslased, müts ja kodune konkurent: Petter Northug tembutab jälle Tarbija Hambaid pese vahuta Kas ühekordne hambahari saab oma tööga hakkama? Hambaarst Igor Piho ühekordset harja lastele ei soovita Tartu Pakane pani uisuplatsidel töö käima Suusahullud korraldavad tuuri Jevgeni Ossinovski: tegemist pole uue süsteemiga Linn ei hakka gümnasistide koolilõunat toetama Talveülikool jagab aasta algul uusi teadmisi Maaülikool tuli korvpallis üliõpilas­meistriks Juhan Liivi luuletus levib veebis inglise keeles Jüri Talvet: hea luule meeldib paljudele maailmas Feel Good Music Cafe lõpetas tegevuse Heljo Pikhof: omana omade seas Marika Tuus-Laul: elu võimalikkusest väljaspool pealinna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Ole valmis nii võimatuteks kui ka võimalikeks sündmusteks. Vaikust ja rahu ei ole praegu ette näha. Pigem pead olema nagu sprinter.

SÕNN Miski, mis möödunud aastal purunes, tasub nüüd uuesti üles ehitada. Sul on selleks nii vajalik aeg kui ka viis, kuidas seda teha.

KAKSIKUD Oled intellektuaalselt parimas vormis ja see annab sulle võimaluse oma karjääris suur samm edasi liikuda. Mingi suhe saavutab tänu sellele uue taseme.

VÄHK Midagi uut hakkas silmapiiril terendama juba möödunud aasta keskel. Nüüd oled eesmärgile väga lähedal. Oled mingis mõttes maadeavastaja.

LÕVI Võid aasta alguses armastuse tõttu pea kaotada. Sa ei karda naerualuseks sattuda, pigem naudid olukorda. Armastus on tänavu sinu jaoks tähtis teema.

NEITSI Leiad, et isegi sinus on olemas tulisus, millele sa varem ei osanud tähelepanu pöörata. Selle tõttu läbid midagi väga konarlikku.

KAALUD Oled seltskondlik ja teadmishimuline. Hiilgad oma suurepärase sõnakasutuse ja diplomaatilisusega. Mingi varasem tegevus aitab sinu populaarsusel kasvada.

SKORPION Aasta algab unustamatute kohtumiste tähe all. Sellest tingituna võivad sinu tunded muutuda nii ühes kui ka teises suunas. Ole oma sõnade suhtes valvel.

AMBUR Liiga range ja kriitiline suhtumine ei tasu end ära. Pigem püüa olla pehmem ja näita oma nõrku külgi, sest need teevad sind inimlikumaks.

KALJUKITS Püüad kaelast ära saada olmeasjad, mis on sind mitmes mõttes kammitsas hoidnud. Kui oled mingist tegevusest mõtteid mõlgutanud, siis on nüüd selleks õige aeg.

VEEVALAJA Paljud asjad on muutunud, kuid paljud on ka samaks jäänud. Sind nüüd tabada võiv elutorm ei ole nii hull, kui sa varem arvasid.

KALAD Saavutad suurepäraseid tulemusi asjades, milles varem oli seis kesine. Ülekantud tähenduses on olukord selline, et tõrksa ratsu asemel on sinu käes taltsutatud hobune.

Seotud lood
    06.01.2015 08.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto