Sisukord
Uudised
Tänane leht
07.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Mälumäng Palju õnne Apteekrite streik jätab maainimesed ravimiteta Tagakülg VKG koondab enam kui 200 inimest «Tasuta koolilõuna» osutus kõnekeelseks väljendiks Viru pataljon sai uue kasarmu Eesti lühiuudised Auveres sai viga kaheksa inimest Jüri Pihl: las riigikogu kaalub Neitsi Maali pälvisid küüditamisfilmi tegijad Tuhanded ametnikud peavad Venemaa-reisist teatama Latt on seatud, aga otsusteks napib julgust Majandus Majanduse lühiuudised Maksuekspert: maksupoliitika peab olema teisejärguline Välismaa Kolmekuningapäeval hüppasid tšehhid vette Miljardärist Vene saadik: Krimmi ühendamine oli lühinägelik Arvamus Lugeja kiri: ei ole olemas andetuid noori Mart Raudsaar: industriaalajastu viimane pelgupaik Juhan Kivirähk: kuidas peaks valija käituma, et mitte idioodina mõjuda? Argo Ideon: viisa ja vabadus Abdul Turay: miks ma ei kandideeri riigikokku Postimees 1932. aastal Päeva karikatuur Juhtkiri: nuga õlitööstuse kallal Sport Spordi lühiuudised Kodus näib kõik hästi, õiget taset näitab MK-sari Tipust vanadekoduks ja vastupidi Rootslased, müts ja kodune konkurent: Petter Northug tembutab jälle Tarbija Hambaid pese vahuta Kas ühekordne hambahari saab oma tööga hakkama? Hambaarst Igor Piho ühekordset harja lastele ei soovita Tartu Pakane pani uisuplatsidel töö käima Suusahullud korraldavad tuuri Jevgeni Ossinovski: tegemist pole uue süsteemiga Linn ei hakka gümnasistide koolilõunat toetama Talveülikool jagab aasta algul uusi teadmisi Maaülikool tuli korvpallis üliõpilas­meistriks Juhan Liivi luuletus levib veebis inglise keeles Jüri Talvet: hea luule meeldib paljudele maailmas Feel Good Music Cafe lõpetas tegevuse Heljo Pikhof: omana omade seas Marika Tuus-Laul: elu võimalikkusest väljaspool pealinna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Feel Good Music Cafe lõpetas tegevuse

2 min lugemist
Rüütli ja Gildi tänava nurgal asunud Feel Good Music Cafe pani uksed kinni. FOTO: Margus Ansu

Ligi kaks aastat Rüütli ja Gildi tänava nurgal süüa pakkunud ning muusikaüritusi korraldanud Feel Good Music Cafe lõpetas aasta alguses tegevuse.

Kohviku programmijuht Hanno Pasovs ütles Tartu Postimehele, et koht suleti 1. jaanuarist. Miks kahel korrusel tegutsenud söögikoht ootamatult tegevuse lõpetas, ei soovinud ta aga selgitada. «Ma ise pole kahjuks rohkem volitatud teemat kommenteerima. Seda tuleks küsida ettevõtte omaniku Anti Mölteri käest,» lausus ta.

Kohvikut pidanud OÜ Maailmaparandaja omanik ja juhatuse liige Anti Mölter telefonile ei vastanud. Samuti oli eile välja lülitatud kohviku teenindusjuhi Rutt Mölteri mobiiltelefon.

Võlgu polnud

Kohviku sulgemise põhjust ei osanud kommenteerida ka ruumide omanik Ingrid Mesila, kelle kinnitusel teatasid omanikud üürilepingu lõpetamisest juba detsembri alguses ehk kuu aega ette. «Küsige nende käest, miks neil see asi ei läinud ja miks nad ära tahtsid minna. See oli nende otsus ja nad lihtsalt läksid,» ütles Mesila.

Ta kinnitas, et võlgu kohvikupidaja ei jäänud. Firmal pole ka äriregistri andmetel maksuvõlga.

«Need inimesed oskasid õigel ajal aru saada, et asi ei lähe, ja oskasid ära minna,» lausus Mesila. Ta lubas esimesel võimalusel hakata ruumidele uut üürilist otsima.

«Eks ma annan ruumid maaklerile ja maakler otsib. Teate, see on nii värske asi, ma pole neilt võtmeidki kätte saanud,» ütles Mesila. Ta ei osanud veel pakkuda, mis valdkonnast üüriline tuleb.

Toitlustus ei toida

«Maja ei saa ju tühi olla, aga kas nüüd jälle toitlustus, see on iseküsimus. Ma olen näinud mitmeid aastaid, et toitlustus seal ei lähe. Söögikohti ainult tekib ja kaob, tekib ja kaob. Igaüks on arvanud, et temal läheb hästi. Aga toitlustust on liiga palju ja toitlustus ei tee rikkaks,» rääkis Mesila.

Heade söökidega tunnustust kogunud Feel Good Music Cafe avas uksed 2013. aasta suvel. Kohviku kujundas Üllar Varik. Söögikoha esimesel korrusel olid Andres Keili fotod tuntud Tartu muusikutest. Teisele korrusel oli välja ehitatud eraldi lavaga kontserdiruum.  

Seotud lood
06.01.2015 08.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto