Sisukord
Tartu
Tänane leht
07.01.2015
Eesti Dilbert Male Horoskoop Mälumäng Palju õnne Apteekrite streik jätab maainimesed ravimiteta Tagakülg VKG koondab enam kui 200 inimest «Tasuta koolilõuna» osutus kõnekeelseks väljendiks Viru pataljon sai uue kasarmu Eesti lühiuudised Auveres sai viga kaheksa inimest Jüri Pihl: las riigikogu kaalub Neitsi Maali pälvisid küüditamisfilmi tegijad Tuhanded ametnikud peavad Venemaa-reisist teatama Latt on seatud, aga otsusteks napib julgust Majandus Majanduse lühiuudised Maksuekspert: maksupoliitika peab olema teisejärguline Välismaa Kolmekuningapäeval hüppasid tšehhid vette Miljardärist Vene saadik: Krimmi ühendamine oli lühinägelik Arvamus Lugeja kiri: ei ole olemas andetuid noori Mart Raudsaar: industriaalajastu viimane pelgupaik Juhan Kivirähk: kuidas peaks valija käituma, et mitte idioodina mõjuda? Argo Ideon: viisa ja vabadus Abdul Turay: miks ma ei kandideeri riigikokku Postimees 1932. aastal Päeva karikatuur Juhtkiri: nuga õlitööstuse kallal Sport Spordi lühiuudised Kodus näib kõik hästi, õiget taset näitab MK-sari Tipust vanadekoduks ja vastupidi Rootslased, müts ja kodune konkurent: Petter Northug tembutab jälle Tarbija Hambaid pese vahuta Kas ühekordne hambahari saab oma tööga hakkama? Hambaarst Igor Piho ühekordset harja lastele ei soovita Tartu Pakane pani uisuplatsidel töö käima Suusahullud korraldavad tuuri Jevgeni Ossinovski: tegemist pole uue süsteemiga Linn ei hakka gümnasistide koolilõunat toetama Talveülikool jagab aasta algul uusi teadmisi Maaülikool tuli korvpallis üliõpilas­meistriks Juhan Liivi luuletus levib veebis inglise keeles Jüri Talvet: hea luule meeldib paljudele maailmas Feel Good Music Cafe lõpetas tegevuse Heljo Pikhof: omana omade seas Marika Tuus-Laul: elu võimalikkusest väljaspool pealinna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suusahullud korraldavad tuuri

3 min lugemist
Tour de Suusahullud peeti hoolimata vähesest lumest ka möödunud aastal, esiplaanil trotsib tõusu Tuulika Mölder. FOTO: Meelis Palover

Reedel, laupäeval ja pühapäeval saavad suusatajad ennast proovile panna, sest Tartus ja Otepääl leiab aset Tour de Suusahullud. Võisteldakse nii sprindi- kui ka pikematel distantsidel.

Tellijale Tellijale

MTÜ Suusahullud esindaja Andres Laur selgitas, et ürituse Tour de Suusahullud idee sündis juba 2010. aasta sügisel ja oli inspireeritud populaarsest suusavõistlusest Tour de Ski. Lauri sõnul oli korraldajate eesmärk teha Eestis esimest korda mitmepäevane suusavõistlus harrastussportlastele.

Tuuri esimene etapp on alati olnud lühidistants ja seda on olenevalt lumeoludest üritatud korraldada Tartu Tähtvere spordipargis. Ka tänavune esimene etapp on vähemasti praegu nõnda planeeritud. Laurile meenus, et kord tuli lumevaese ilma tõttu midagi muud välja mõelda. «Tour de Suusahullude teisel hooajal olid lumeolud nõnda kehvad, et proloog toimus Aura veekeskuses ning sõiduviisiks oli ujumine,» rääkis ta.

06.01.2015 08.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto