Sisukord
Eesti
Tänane leht
09.01.2015
Eesti Male Dilbert Horoskoop Mälumäng Tagakülg Palju õnne Lasteaiast lahkunud poiss seikles mitme kilomeetri kaugusele Tramm Moonika tegi Tallinnas esimese testsõidu Auvere elektrijaama ehitustööde jätkumise aeg pole teada 90 omavalitsust ei suuda õpetajatele palga alammäära maksta Eesti lühiuudised VKG juht: riik lisagu limiiti Valitsus tunnistas senise ressursipoliitika ekslikkust Riigikaitse ei vaja liiga kõlavaid valimislubadusi Valitsuse lihtne otsus päästaks sadu töölisi koondamisest Majandus Eesti langes deflatsiooni Kommentaar: kas kütuste hinnalangus tegi jõulukingid kallimaks? Postkontorid lõpetavad teatri- ja kontserdipiletite müügi Valitsuse lihtne otsus päästaks sadu töölisi koondamisest Välismaa Euroopat ärevil hoidvate vendade minevikus leidub plekke Prantsusmaa otsis põgenevaid vendi Tuleva nädala Charlie Hebdo ilmub topeltpaksuna Rünnak mõjutab kogu Euroopat Hukkunud peatoimetaja kartis vaid enesetsensuuri Arvamus Ahto Lobjakas: ajakirjandusvabaduseta pole demokraatiat Vootele Päi: vabaduse vastaseid on meiegi naabruses Postimees 1937. aastal Päeva karikatuur Neeme Korv: vabadust kaitseb vabadus Juhtkiri: vigastussurmade masendav statistika Kultuur «Mandariinide» Oscari-nominatsiooni konkurendid Eesti film on Hollywoodi pressi kullake Võimalus Kuldgloobus võita on üks protsent Sport Alaveri ja Veerpalu õpilase võit kuulutas klassikalise tehnika lõppu Spordi lühiuudised Suur mäng kipub seekord jääma tippsarjade varju Tarbija Maailma turvalisim lennufirma kuulub austraallastele Tartu Muusika, mis värskendab ajusid Arendaja müüb Ihaste hotellis kortereid Lapsed võtavad mõõtu robotivõistlusel Linna planeeringuteenistus jagunes kaheks Algas ERMi uue peahoone kolmas ehitusaasta Muuseumisse tuleb kaks püsinäitust Arendaja müüb Ihaste hotellis kortereid Suures õdedemeres tõusid tähtedeks kaks meest. Aleksandr Bernatski Suures õdedemeres tõusid tähtedeks kaks meest. Kristjan Lokk Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Mingi ootamatus võib sul jalad alt lüüa. Asjal on ka positiivne pool, kuna leiad üles oma seni varjus olnud tugeva poole. Intuitsioon on kõrgpunktis.

SÕNN Oled inimsuhete kõrgliigas ja tajud väga erinevaid emotsionaalseid nüansse. Halb on jäänud seljataha ning tajud midagi paremat ja kõrgemat.

KAKSIKUD Vabaned sind hävitavatest käitumismallidest ja tunned positiivse energia kasvu. Aasta algus pakub kõike uut ja värskendavat.

VÄHK Kui unistused kohe ei täitu, siis ära heitu. Iga asi omal ajal ja mõni asi natuke hiljem. Ole visa, siis ületad ka suurimad takistused ja raskused.

LÕVI Kiire aeg nii tööl kui ka pereelus. See võib tuua kaasa pingeid, kuna sa ei saa tegelda sellega, mida süda ihkab ja mis inspiratsiooni annab.

NEITSI Loed üles asjad, mille eest tänulik oled, ja neid ei ole just vähe. Juba möödunud aasta lõpp külvas sind vajalikuga üle ja tänavu on oodata lisa.

KAALUD Aasta algus esitab sulle väljakutseid. Näitad oma nutikust ja vahedat mõistust, kuid ka organiseerimisoskust.

SKORPION Sinu elu ei ole iialgi igav olnud ega ole ka nüüd. Eriti veel siis, kui sa ei ole kaotanud kontakti oma sisemise lapsega. Liigud aasta esimesel poolel eduenergias.

AMBUR Kavandad rahalist tulevikku ja püüad investeerida sellesse, mis on kindel. Kui tunned, et sulle ei anta rahalises küsimuses õiget nõu, siis ära järgi seda.

KALJUKITS Kas mõlgutad mõtteid halvima võimaliku üle? Vaata üle, mis on sinu elus head, sest see aitab paremini hinnata kõike seda, mis on sul olemas.

VEEVALAJA Jagad enda ümber positiivset energiat ja saad seda teiselt mitmekordselt tagasi. Tunned end varasemast mõnusamalt ja optimistlikumalt.

KALAD Kardad millegi uue ilmnemist ja see võib sind närviliseks teha. Küsi endalt, et kelle elu sa tegelikult elad. Kas enda või kellegi teise oma?

Seotud lood
    08.01.2015 10.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto