P, 29.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Auvere elektrijaama ehitustööde jätkumise aeg pole teada

Tarbija24
Auvere elektrijaama ehitustööde jätkumise aeg pole teada
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Auvere elektrijaama ehitustööde jätkumise aeg on teisipäeval juhtunud õnnetuse tõttu lahtine. «Auvere elektrijaama ehituse õnnetuspaigal käivad praegu koristustööd ja sestap on veel vara vastata, millal saame ehitusöödega jätkata,» ütles Alstom Estonia ASi kommunikatsioonijuht Signe Pitser.

Auvere elektrijaama ehitusel oli teisipäeval enne kella 14 avarii tuhaärastussüsteemis, mille tagajärjel paiskus süsteemist välja suurem kogus tuhka. Kannatada said tööülesandeid täitnud Eesti Energia tehnoloogiatööstuse, Narva elektrijaamade ning teiste alltöövõtjate töötajad. Avariis viga saanud kaheksa inimest said Eesti Energia kinnitusel peamiselt hingamisteede kahjustusi.

Kaheksast õnnetuses kannatada saanud mehest pääsesid kolm eile koju, üks raskes seisus patsient viidi aga Narva haiglast üle Tartu Ülikooli kliinikumi. «Meil oli alust arvata, et tal võivad tekkida tüsistused,» põhjendas Narva haigla erakorralise meditsiini kliiniku juhataja Pille Letjuka. Kaks meest viibivad veel Narva haigla intensiivraviosakonnas kunstlikus koomas. Nende seisund on Letjuka kinnitusel stabiilne.

Tagasi üles