Sisukord
Eesti
Postimees
10.01.2015
Eesti Avalikustamise hirm pani seksiotsijad maksma Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Kotkad sätivad peret looma Male Pank andis suurperele võimaluse tõestada maksesuutlikkust 1001esikülg Pevkur põhjendas Pariisi tulistamist meedia käitumisega Eesti lühiuudised Inimesed suhtusid apteekrite streiki toetavalt Meie naine Ukrainas Tuhanded eurod igatsetud koha eest Majandus Majanduse lühiuudised Puitmajatootja Timbeco püüab Eesti turgu Välismaa Mina olen moslem, mina olen Charlie Prantsuse kaks pantvangidraamat said lohutu lõpu Terror lõhub Prantsusmaad juba aastakümneid Prantsuse Vabariigi kaitsja Arvamus Postimees 1930: ühe pojukese viis ema Venemaa panustab tõe puudumisele Päeva karikatuur Tagasivaade: abi politseile Noorelt õpitud Meie naine Ukrainas Prantsuse Vabariigi kaitsja Hiilgav langeja Mario Draghi: rahaliit kui Euroopa lõimituse lakmus Jelena Skulskaja: kuidas tagada uuel aastal hea ja halva tasakaal? Jevgenia Värä: liiga pühasid asju ei tohiks olla Kultuur Maalähedane metropolikantri Mitte ainult tagumik Deep house Energiline trendiretro Aja auk. Mida ütles Kylie Jasonile? Segadused uue sõbrannaga Inimarenenud mõrvalugu Infokoguja saatus ja šaakali saatus Raamat ajaloogurmaanile Luulehetk – hetk luules Noorelt õpitud Sport Kerde ja Sokk liitusid Moskva Dinamoga Hiilgav langeja Kati Tolmoff: koos lastega tagasi tippu Tartu Rock ei lasknud end kodus üllatada Habras Eesti sport vs võimas kihlveokurat Tarbija Eesmärgid annavad elule suuna AK Energiline trendiretro Maalähedane metropolikantri Aja auk. Mida ütles Kylie Jasonile? Deep house Masuurikas Tagasivaade: abi politseile Luulehetk – hetk luules Infokoguja saatus ja šaakali saatus Mario Draghi: rahaliit kui Euroopa lõimituse lakmus Kirjanik Erik Tohvri fenomen Tiit Kärner: õilsate mõtete kaunis maailm Arter Uut moodi Horoskoop Väikeste vabrikute buum Talveuni Külma ilma kuumad hõrgud Moeblogi: Rootsi kellad ja Pariisi lumm Viis päeva, viis kaatrit ehk veesõidunaudingu otsinguil Miamis Anu Saagim: reisipalavikust viidud Maria Avdjuško, õudne Eesti patrioot Toidublogi: kergem keedus suitsukalast Tiina Talumehe loomingu uus nägu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Suudad millestki jõuga läbi murda ja tunned, et oled saavutanud eesmärgi. Olukorrad muutuvad praegu kiiresti ja nõuavad kohanemist.

SÕNN Äkilised ja ootamatud juhtumid tekitavad jahmatust. Küsid endalt, kus olid sinu silmad varem. Pärast mõningat seedimist saad aru, kuidas olukord enda heaks tööle panna.

KAKSIKUD Korjad mingi töö vilju, kuid need ei ole sellised, nagu ootasid. Pigem on need sinu soovitust märgatavalt suurepärasemad ja maitsvamad.

VÄHK Aasta alguse info kuhjumine sind ei heiduta, sest sul on aega terve aasta mitte kuigi kiirete asjadega tegelemiseks. Liigse saab kerge vaevaga eemaldada.

LÕVI Vaim vajab pingutusi, et mitte rooste minna. Sind võivad hakata köitma erinevad vaimsed tegevused alates ristsõnade lahendamisest ja sudokudest kuni meditatsioonini.

NEITSI Lähened asjadele teisest vaatevinklist ning märkad midagi uut ja huvitavat. Loobud liigsest tränist nii oma füüsilises kui ka vaimses elus.

KAALUD Lased minevikust lahti, sest see vaid kurnab energiat. Partner aga ei pruugi seda mõista ja võib sind süüdistada enda eiramises.

SKORPION Oled leidnud uue koha, kuhu kuulud. Märkad oma rõõmuks, et sinusugust on seal juba mõnda aega oodatud. Kohaned olukordadega kiiresti.

AMBUR Otsid vastuseid, kuid väljast sa neid leida ei pruugi. Pöördud siis oma hinge suunas ja avastad nii mõndagi. Liigne ettevaatlikkus ei vii sihile.

KALJUKITS Aktsepteerid end just sellisena, nagu oled. Üheks sinu uue aasta lubaduseks on enda armastamine ja materdamise lõpetamine.

VEEVALAJA Juba aasta alguses pead rassima kohustustega, mis ei ole kõige meeldivamad. Kui oled väsinud, siis puhka ja alusta uue hooga. Vaid nii saad vajaliku tehtud.

KALAD Mingi riskantne investeering võib palju sisse tuua. Pead olema hoolas ja täpne ning vaatama, kuhu raha paigutad.

Seotud lood
  09.01.2015 12.01.2015
  EELMINE
  JÄRGMINE
  Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
  LOGI SISSE
  Sul ei ole kontot?
  Loo Minu Meedia konto