Sisukord
Nädala näod
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Meie naine Ukrainas

1 min lugemist
Jaanika Merilo FOTO: Kiievi majanduskool

Ukraina värske majandusarengu- ja kaubandusminister, Eestis end Hansapangas üles töötanud leedulane Aivaras Abromavičius on nutikas mees. Ta kutsus nõunikuks ukraina juurtega eestlanna Jaanika Merilo.

Välisinvestorite senine kogemus Ukrainas näitab, et proovides seal euroopalikult ausalt äri ajada, on suur võimalus rahast ilma jääda ja väike võimalus palju võita. Uuel Ukrainal on ettevõtjale palju pakkuda. Merilo ülesanne Ukrainas on see teadmine investoriteni viia. Teadlaste perest pärit Merilo varasem karjäär pole olnud ainult lillepidu, vaid on õhku jätnud ka mõned küsimused. Aastatega omandatud kogemused muudavad inimese pädevamaks.

Ühega ei saa Merilo kõlavat ametit hinnates eksida – naise pikaaegsel eeskujul ja tööandjal Urmas Sõõrumaal peaks Ukraina turvaturul nüüd palju lihtsam olema.

Seotud lood
17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto