P, 4.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Inimesed suhtusid apteekrite streiki toetavalt

Birgit Itse
Inimesed suhtusid apteekrite streiki toetavalt
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Kristo Kivisoo/ Järva Teataja

Eile kella 10st 14ni korraldasid maapiirkondade sõltumatud apteekrid maa-apteekrite kaitseks hoiatusstreigi. Nii olid ka proviisorite hoiatusstreigi tõttu mitu tundi suletud mõlemad Türi apteegid.

Osaühingu Türi Apteek juhataja Anne Simson ja osaühingu Folia Apteek juhataja Anu Laimets on seda meelt, et kõik võimalused seaduseloojate tähelepanu äratada tuleb ära kasutada. «Loodame, et nad võtavad meid kuulda,» ütles Simson. Laimets lisas, et seni on proviisorite häält vähe kuulda võetud.

Kuigi hoiatusstreik pidi kestma kella eile14ni, lõpetas osaühingu Folia Apteek selle tund varem. Mõni minut enne kella 14 ootas apteegis teenindamist juba mitu inimest, ehkki kliente teenindas kaks proviisorit. «Ust avades meil järjekorda just ei olnud, aga päeva jooksul käis inimesi ust katsumas küll,» sõnas juhataja Anu Laimets.

Märksõnad
Tagasi üles