Sisukord
Tartu
Postimees
12.01.2015
Eesti Dilbert Türgi võitis puhkamise sihtkohana eestlaste südame Mälumäng Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Päästeameti juht: Laekvere perelt elektri äravõtmine oli vastutustundetu Mälestati Charlie Hebdo ajakirjanikke Harjumaal hukkus avariis naine 1201esikülg Reform puhastab patuseid, sotsid lähevad riskile Elukaaslased korraldasid rekordilist amfetamiiniäri Majandus Välisomanduses Eesti suurettevõtted Majanduse lühiuudised Eesti ettevõtlusesse saab investeerida ka välisaktsiaid ostes Välismaa Hamburgis rünnati ajalehetoimetust Tagaotsitav võis põgeneda Süüriasse Välismaa lühiuudised Pariisis marsiti ühiselt terrorismi vastu Arvamus Hannes Luts: Eesti vajab linnadevahelisi ronge Postimees 1910. aastal Juhtkiri: kõik on reeglipärane. Ja kõik on vale Andrus Karnau: Haapsalu raudteest Kõva sõna Margus Mihkels: lärakas tatti vastu silmi Lugeja kiri Päeva karikatuur Artemi Troitski: Charlie Hebdo - meeldetuletus tulevikust Kultuur Tallinna Klaveriduo tähistab 40. sünnipäeva Sport Spordi lühiuudised Alar Varrak pärast kaotust Kaasani Unicsile: sisse tuleb visata Lindpere: ei tea, kus ja kui kaua jätkan Kogemused aitasid tõusule Laskesuusatamises dopinguskandaal või «dopinguskandaal» Bjørgenist sai absoluutne suusakuninganna Tarbija Eesti ettevõtlusesse saab investeerida ka välisaktsiaid ostes Tartu Kunstnik ristis Supilinna ümber Paabulinnaks Ööbikulaulu loojaid innustas pärn Tartus Suusahullude tuur pani osalejad proovile Katoliku kool saab sügiseks võimla Andres Arrak: ehk ei ole veel hilja? Esmaspäevakommentaar. Vahur Kalmre: Sõna mõte. Kus sa oled? Ööbikulaulu innustas looma pärnapuu Tartus Korvpallikooli esimene tunnustus-toetus läks Elle Lapile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Korvpallikooli esimene tunnustus-toetus läks Elle Lapile

2 min lugemist
Elle Lapile andsid aukirja ja rahalise toetuse üle SA Tartu Korvpallikooli asutajaliikmed Margus Tsahkna ja Teele Arak ning treener Toomas Kandimaa. FOTO: Kristjan Teedema

TÜ/Rocki ja Kalev/Cramo mängu eel anti möödunud reedel üle Tartu Korvpallikooli Sihtasutuse esimene tunnustus-toetus, mille pälvis pikaaegne edukas korvpallur ja treener Elle Lapp.

Tellijale Tellijale

«See on ikka väga hea tunne, kui endisi mängijaid ja treenereid ka aastaid hiljem meeles peetakse. Seda tunnet on isegi raske seletada,» ütles Elle Lapp vahetult pärast aukirja ja 700-eurose toetuse kättesaamist Tartu Postimehele.

1946. aastal sündinud Elle Lapp on tulnud korvpallis 18 korda Eesti meistriks ning on selle näitajaga kõige rohkem meistritiitleid võitnud Eesti korvpallur.

Lapp on kuulunud ka Eesti koondisesse ning mänginud TRÜ naiskonnas. Peale selle on ta saanud mitu korda parima või resultatiivseima mängija eriauhinna ning olnud oma võistkonna kapten.

«See on õilis tunne. Aastaid on nii palju mööda läinud, aga kui sind peetakse ikka meeles, on see südamest meeldiv tunne,» kordas Lapp ning tunnustas sellega nooremaid põlvkondi, kes pole kunagisi tippmängijaid unustanud.

10.01.2015 13.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto