Sisukord
Eesti
Postimees
12.01.2015
Eesti Dilbert Türgi võitis puhkamise sihtkohana eestlaste südame Mälumäng Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Päästeameti juht: Laekvere perelt elektri äravõtmine oli vastutustundetu Mälestati Charlie Hebdo ajakirjanikke Harjumaal hukkus avariis naine 1201esikülg Reform puhastab patuseid, sotsid lähevad riskile Elukaaslased korraldasid rekordilist amfetamiiniäri Majandus Välisomanduses Eesti suurettevõtted Majanduse lühiuudised Eesti ettevõtlusesse saab investeerida ka välisaktsiaid ostes Välismaa Hamburgis rünnati ajalehetoimetust Tagaotsitav võis põgeneda Süüriasse Välismaa lühiuudised Pariisis marsiti ühiselt terrorismi vastu Arvamus Hannes Luts: Eesti vajab linnadevahelisi ronge Postimees 1910. aastal Juhtkiri: kõik on reeglipärane. Ja kõik on vale Andrus Karnau: Haapsalu raudteest Kõva sõna Margus Mihkels: lärakas tatti vastu silmi Lugeja kiri Päeva karikatuur Artemi Troitski: Charlie Hebdo - meeldetuletus tulevikust Kultuur Tallinna Klaveriduo tähistab 40. sünnipäeva Sport Spordi lühiuudised Alar Varrak pärast kaotust Kaasani Unicsile: sisse tuleb visata Lindpere: ei tea, kus ja kui kaua jätkan Kogemused aitasid tõusule Laskesuusatamises dopinguskandaal või «dopinguskandaal» Bjørgenist sai absoluutne suusakuninganna Tarbija Eesti ettevõtlusesse saab investeerida ka välisaktsiaid ostes Tartu Kunstnik ristis Supilinna ümber Paabulinnaks Ööbikulaulu loojaid innustas pärn Tartus Suusahullude tuur pani osalejad proovile Katoliku kool saab sügiseks võimla Andres Arrak: ehk ei ole veel hilja? Esmaspäevakommentaar. Vahur Kalmre: Sõna mõte. Kus sa oled? Ööbikulaulu innustas looma pärnapuu Tartus Korvpallikooli esimene tunnustus-toetus läks Elle Lapile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

PÄEVAHOROSKOOP 12. jaanuar

JÄÄR See, mille möödunud aastal kogusid, võib nüüd üleliigseks osutuda. Kui tegemist on millegi väärtuslikuga, siis saad selle kinkida kellelegi, kes seda vajab.

SÕNN Küllust ja heaolu valatakse sulle nagu anumast. Ära küsi, kas oled selle ära teeninud, vaid võta see vastu. Kui midagi ei meeldi, siis lükka see tagasi.

KAKSIKUD Päevakorral on kerge flirt, kuna see aitab sul talvise pimedusega toime tulla. Naudid tekkivaid olukordi, kuid ei lähe siiski üle teatud piiri.

VÄHK Oled varasemast kohanemisvõimelisem ja tekitad oma lähiümbruses uute käitumismallidega imestust. Järgid rangelt ühte uueaasta-lubadust.

LÕVI Otsid lahendust ja leiad selle siis, kui hakkad mõtlema mittestandardselt. Küsid siis, et kuidas võisid varem nii pime olla?

NEITSI Uus aasta on juba mõnda aega tiksunud, kuid sul on tunne, nagu astuksid ikka veel vana rada. Rahustad end maha ja vaatad, milline võiks olla sinu uus rada.

KAALUD Jätkad ka sel aastal palehigis töötamist, kuid teed seda varasemast efektiivsemal ja nutikamal viisil. Mingi kirjatükk võib sulle isegi kuulsust tuua.

SKORPION Kui oled rikastumise lainel, siis see võibki õnnestuda. Ole siiski valmis ka tagasilöökideks, kui vindi üle keerad. Samas tead kindlalt, mis on sinu jaoks riskivaba.

AMBUR Möödunud aasta üleelamised tunduvad väga väikeste ja tähtsusetutena. Oled neist karastunud ja tead, et tänavu suudad raskustega paremini toime tulla.

KALJUKITS Optimismi ja aktiivsuse tase on üsna kõikuv. Selle tõttu pead end varasemast enam mobiliseerima ning mõnda asja isegi tegema sundima.

VEEVALAJA Mingid asjad on juba ümber paiknenud, teised aga alles paiknemas. Selle tohuvabohu keskel otsid uut kohta ja oma mina.

KALAD Mingi kohustus on sind surmani ära tüüdanud, kuid sa ei ole tihanud seda ära anda. Nüüd sinult lausa nõutakse selle äraandmist ning teed seda rõõmuga.

Seotud lood
    10.01.2015 13.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto