Sisukord
Laskesuusatamine
Postimees
12.01.2015
Eesti Dilbert Türgi võitis puhkamise sihtkohana eestlaste südame Mälumäng Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Päästeameti juht: Laekvere perelt elektri äravõtmine oli vastutustundetu Mälestati Charlie Hebdo ajakirjanikke Harjumaal hukkus avariis naine 1201esikülg Reform puhastab patuseid, sotsid lähevad riskile Elukaaslased korraldasid rekordilist amfetamiiniäri Majandus Välisomanduses Eesti suurettevõtted Majanduse lühiuudised Eesti ettevõtlusesse saab investeerida ka välisaktsiaid ostes Välismaa Hamburgis rünnati ajalehetoimetust Tagaotsitav võis põgeneda Süüriasse Välismaa lühiuudised Pariisis marsiti ühiselt terrorismi vastu Arvamus Hannes Luts: Eesti vajab linnadevahelisi ronge Postimees 1910. aastal Juhtkiri: kõik on reeglipärane. Ja kõik on vale Andrus Karnau: Haapsalu raudteest Kõva sõna Margus Mihkels: lärakas tatti vastu silmi Lugeja kiri Päeva karikatuur Artemi Troitski: Charlie Hebdo - meeldetuletus tulevikust Kultuur Tallinna Klaveriduo tähistab 40. sünnipäeva Sport Spordi lühiuudised Alar Varrak pärast kaotust Kaasani Unicsile: sisse tuleb visata Lindpere: ei tea, kus ja kui kaua jätkan Kogemused aitasid tõusule Laskesuusatamises dopinguskandaal või «dopinguskandaal» Bjørgenist sai absoluutne suusakuninganna Tarbija Eesti ettevõtlusesse saab investeerida ka välisaktsiaid ostes Tartu Kunstnik ristis Supilinna ümber Paabulinnaks Ööbikulaulu loojaid innustas pärn Tartus Suusahullude tuur pani osalejad proovile Katoliku kool saab sügiseks võimla Andres Arrak: ehk ei ole veel hilja? Esmaspäevakommentaar. Vahur Kalmre: Sõna mõte. Kus sa oled? Ööbikulaulu innustas looma pärnapuu Tartus Korvpallikooli esimene tunnustus-toetus läks Elle Lapile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kogemused aitasid tõusule

2 min lugemist
Roland Lessing. FOTO: SCANPIX

Kogemused on tippspordis hindamatu väärtus. 36-aastane laskesuusataja Roland Lessing on kõigi Eesti laskesuusatajaid tabanud raskuste ja probleemide kiuste suutnud timmida oma sportliku vormi sellisele tasemele, et Oberhofis toimunud MK-etapil lõpetas ta laupäeval sprindidistantsi kõrge, 7. kohaga. Eesti koondise peatreeneri Janno Prantsu hinnangul võib vanameister hooaja tähtsamate võistluste ajaks muutuda veelgi paremaks.

Tellijale Tellijale

«Rolandi tohutud kogemused on toonud talle oskuse valida distantse ja jagada koormusi. Sellise oskuse saavutab sportlane aastatega,» hindas Prants endist kaasvõistlejat ja praegust hoolealust. «Nüüdki jätab ta järgmise MK-etapi Ruhpoldingis vahele, läheb nädalaks koju ja naaseb võistluskarusselli nädal hiljem Anterselvas.»

Seda, et Lessingu laupäevane tulemus polnud juhuslik sähvatus, tõestas ta eile, kui lõpetas ühisstardi 15. kohaga. Seega sõitis ta kahe päevaga oma karjääri paremuselt 2. ja 6. tulemuse. Lessingu senise karjääri tipphetk jääb viie aasta taha, kui ta kerkis Pokljuka MK-etapil jälitussõidus 2. kohale.

10.01.2015 13.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto