Sisukord
Sport
Tänane leht
13.01.2015
Eesti Dilbert Lapsed üksi kodus, vanemad välismaal tööl Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Elektrilevi: meie neid ei kiusa Tagakülg Keeleinspektsioon algatas Keskerakonna plakatite suhtes menetluse Kohtu all olev Vaarmann on valimisnimekirjas kõrgel kohal Elektrilevi lahendab väljalülitatud vooluga kodude probleemi Komisjon ei toeta õigeusujõulude pühaks muutmist Eesti lühiuudised Eestlased suhtuvad arengumaade abistamisse tõrksalt Eesti ainus päikesepark seisab kaks aastat jõude Majandus Majanduse lühiuudised Ameerika oaasike Kohtla-Järvel Välismaa Hirmuavaldustele vaatamata võtab Jaapan esimese superriigina kasutusele isikukoodid AirAsia lennuki otsingutes tehti läbimurre Arvamus Juhtkiri: Euroopa peab rääkima vägivallatsejatega neile arusaadavas keeles Jaak Allik: mida lubada eestivenelastele? Anvar Samost: kuidas saada eestlaseks? Edward Lucas: kollektiivne argus Postimees 1932: Peipsitagused kalurid oma muredest Priit Pullerits: kurjad solvujad Päeva karikatuur Karel Rivis: patsientide huvid ohus Kultuur «Leviaatani» võit tuli igati teenitult Samahästi kui võitja NO99 teeb ajalugu Sport Spordi lühiuudised Kullamäe: vastased mängivad head korvpalli Dopinguga või dopinguta – Eesti kulturistide kaks leeri Kahe ärahellitatud suurkuju duell jättis innovaatori varju Tarbija Auto tungib elektroonikanäitusele Tartu Altari ette kerkivad tellingud Vanapaberi kogumiskohad tulevad tagasi Rock püüab eurosarja vahegrupis esimest võitu Jõgevamaa vald tahab liituda Tartumaaga Iluvõimlemise ilusad ja valusad küljed Nutitelefon sõidutab kardinaid Tartu linna probleemseimad tondilossid Omanikku saab sundida vaid siis, kui lobudik muutub ohtlikuks Linn lammutas Raadil kümneid tondilosse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kullamäe: vastased mängivad head korvpalli

2 min lugemist
Tartu Rocki mängijad Marek Doronin, Janar Talts ja Valmo Kriisa. FOTO: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

KORVPALL. Tartu Rocki korvpallimeeskond alustab täna EuroChallenge’i sarja vahegrupiturniiri kodumänguga Saksmaa liiga keskmiku Frankfurdi Skylinersi vastu. Kuigi tartlaste peatreeneri Gert Kullamäe hinnangul on tema hoolealuste seis hea, ootab ta rasket mängu, kuna vastased mängivad head korvpalli.

Tellijale Tellijale

Kullamäe on uurinud videolinti Skylinersi koduliigas peetud kolme viimase kohtumisega ning oli sunnitud tunnistama, et vastaste meeskonnas on talenti küllaga. «Meeskond on noor, aga kujud on väga head,» märkis Kullamäe. «Neil on korralikul tasemel Saksamaa oma mängijad, kes kuuluvad koondise vaatevälja, lisaks veel tagaliinis korralikud ameeriklased – ühesõnaga, meeskond on hästi komplekteeritud.»

Skyliners ei mängi paljudele keskpärastest ameeriklastest küllastunud Euroopa klubidele omast isetsevat ja rutakat korvpalli. Kullamäe sõnul üritatakse küll pidevalt algatada kiirrünnakuid, kui aga on näha, et need ei õnnestu, osatakse ka tempo maha võtta ja mängida positsioonirünnakut.

12.01.2015 14.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto