Sisukord
Tartu
Postimees
13.01.2015
Eesti Dilbert Lapsed üksi kodus, vanemad välismaal tööl Male Horoskoop Palju õnne Mälumäng Elektrilevi: meie neid ei kiusa Tagakülg Keeleinspektsioon algatas Keskerakonna plakatite suhtes menetluse Kohtu all olev Vaarmann on valimisnimekirjas kõrgel kohal Elektrilevi lahendab väljalülitatud vooluga kodude probleemi Komisjon ei toeta õigeusujõulude pühaks muutmist Eesti lühiuudised Eestlased suhtuvad arengumaade abistamisse tõrksalt Eesti ainus päikesepark seisab kaks aastat jõude Majandus Majanduse lühiuudised Ameerika oaasike Kohtla-Järvel Välismaa Hirmuavaldustele vaatamata võtab Jaapan esimese superriigina kasutusele isikukoodid AirAsia lennuki otsingutes tehti läbimurre Arvamus Juhtkiri: Euroopa peab rääkima vägivallatsejatega neile arusaadavas keeles Jaak Allik: mida lubada eestivenelastele? Anvar Samost: kuidas saada eestlaseks? Edward Lucas: kollektiivne argus Postimees 1932: Peipsitagused kalurid oma muredest Priit Pullerits: kurjad solvujad Päeva karikatuur Karel Rivis: patsientide huvid ohus Kultuur «Leviaatani» võit tuli igati teenitult Samahästi kui võitja NO99 teeb ajalugu Sport Spordi lühiuudised Kullamäe: vastased mängivad head korvpalli Dopinguga või dopinguta – Eesti kulturistide kaks leeri Kahe ärahellitatud suurkuju duell jättis innovaatori varju Tarbija Auto tungib elektroonikanäitusele Tartu Altari ette kerkivad tellingud Vanapaberi kogumiskohad tulevad tagasi Rock püüab eurosarja vahegrupis esimest võitu Jõgevamaa vald tahab liituda Tartumaaga Iluvõimlemise ilusad ja valusad küljed Nutitelefon sõidutab kardinaid Tartu linna probleemseimad tondilossid Omanikku saab sundida vaid siis, kui lobudik muutub ohtlikuks Linn lammutas Raadil kümneid tondilosse Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Omanikku saab sundida vaid siis, kui lobudik muutub ohtlikuks

4 min lugemist
TRT02: KINNISVARA : TARTU, EESTI, 12JAN15 - Pildil Narva mnt 78/82. kt/Foto KRISTJAN TEEDEMA FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Kui maja on räämas ja katus jookseb läbi, ei saa avalik võim sundida seda korrastama. Nõuda saab, et maja poleks ohtlik, ja mälestise puhul, et see säiliks, tõdeb Tartu linna ehitusjärelevalve juht Andres Aint.

Tellijale

Tartu linn on kokku pannud probleemsete ehitiste nimekirja, kuid silma järgi saab öelda, et koledaid või tühje maju on palju rohkem. Kas kõik majad, mis on katki või koledad, ei ole teie määratluses probleemsed?

Oleme määratlenud probleemseteks need majad, mis on tühjad, kuhu saavad inimesed sisse minna, mida ei kasutata sihipäraselt. Peame probleemseteks ka pooleli olevaid objekte, mis polegi valmis saanud. Need on ohtlikud seepärast, et lapsed võivad pääseda sinna mängima. Aga konstruktsioonid ei ole nii kõvad ja tugevad kui algul ehitati, kui poolikud hooned on jäänud aastakümneteks ilmastiku meelevalda.

12.01.2015 14.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto