Sisukord
Eesti
Postimees
14.01.2015
Eesti Haigusteoht sunnib doonoriverd põhjalikult uurima Paet võib naasta europarlamendist ministriks Dilbert Horoskoop Male Mälumäng Tagakülg Palju õnne Eestlased naasevad Estcoy-1 missioonile Ilmaskisofreenia: kord tuisk, kord sula Eesti lühiuudised Eesti lühiuudised Enim annetusi tehti Reformierakonnale Nooruk pussitas pisivõla pärast koolivenda Uudelepp: loobumisplaanidega salatsemine on info varjamine Majandus Majanduse lühiuudised Alkoholitootjad siunavad riiki Arengufond on kriisis Välismaa Eestlased naasevad Estcoy-1 missioonile Külma sõja ajal riigi mineerinud Šveits vabastas nüüd taas vanad sillad lõhkeainest Kamouss: nõjajahid on jälle moes! Pöördu islamisse või lõpetad põrgus Välismaa lühiuudised Zolitūde tragöödiaga seoses esitati esimesed süüdistused Arvamus Vahetund Postimehega Sigrid Kõiv: ise kasvavad Postimees 1900. aastal Olev Remsu: infantiilsus, ei muu Juhtkiri: uus kevad või suletud aknad Rait Maruste: teadmiste- või teadmatusepõhine Eesti Karel Rivis: patsientide huvid ohus Kultuur Kunstiaasta aruanne Sport Liiga parim kaitse lämmatas Rocki rünnaku Parteisid ei huvita rahva tervis ega sport Spordi lühiuudised Sergei Zenjov: sain Torpedost kõik, mida tahtsin Tarbija Haigusteoht sunnib doonoriverd põhjalikult uurima Tartu Uutesse hoidudesse lisandub iga päev mudilasi Tartu linn loobub aastalõpuballi toetamisest Tartusse lisandub kaks linnaliinibussi Lihtne töö nõuab nutikat töötajat Nils Niitra: lülitage palun see firma välja! Ilmataat nörritab uisuplatsimeistreid Kajar Lember: avalik raha ja salapärased sõnad Linlased rikkusid välinäitust vaadates seadust Ehitusega katusel hävib tavatu kunstiteos Noored astuvad esimese sammu karjääriredelil Väärikus ja vastutustunne kaaluvad hinded üles Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Mingid uued ettevõtmised nõuavad sinult tõsist pühendumist. Sa ei saa lubada pealiskaudsust ega liigset rahakulutamist. Läbimurre saabub üsna pea.

SÕNN Vajad puhkust, sest võid olla talvest tüdinenud. Tüdimus võib väljenduda ka selles, et kaotad huvi inimeste vastu, keda pead endale kõige tähtsamaks.

KAKSIKUD Oled mingi teekonna alguses tagasi. See on eelkõige vaimne, vähesel määral ka füüsiline. Sisemised muutused ilmnevad ka sind ümbritseva muutumises.

VÄHK Võid end tähtsustada, kuid sa ei ole ninakas. Kes meist ennast siis tähtsaks ei pea! Oled järsku olukorras, kus pead näitama, mis puust tegelikult tehtud oled.

LÕVI Teed midagi südamega ja selle tõttu on tulemused väga head. Mida enam sa asjale pühendud, seda parem kõik on. Samas saad pisut vana rasva peal liugu lasta.

NEITSI Lähed sujuvalt ühelt olukorralt teisele. Kui varem tundsid end mõnes olukorras ebakindlalt, siis nüüd oled lausa ülikindel.

KAALUD Avaldad kellelegi oma teadmistega muljet. Sa ei paiska kõiki teadmisi korraga välja. Vaimses plaanis tekib sinu ja kaaslase vahel säde.

SKORPION Tõmbad tähelepanu, ja väga erilisel viisil. Oled läbinud mingi katsumuse ja näitad nüüd, mida oled sellest õppinud. Sinu uues suhtumises ei puudu ka koomika.

AMBUR Avad silmad, loobud illusioonist ja näed, et elu ei ole üldse selline, nagu sulle pakutakse. Tood lagedale oma nägemuse elust ja selgitad arusaamu.

KALJUKITS Loobud muretsemisest, vihkamisest ja kättemaksust. Need on tühised asjad võrreldes sellega, et oled sisimas väga õnnelik.

VEEVALAJA Oled mõõdukas, sest liialdused ei ole sulle omased. Näitad üles selliseid omadusi nagu headus ja hoolivus. Kui olukord nõuab, siis hoiad suu totaalselt kinni.

KALAD Jätad endast suurepärase mulje. Oskad laveerida kahe vastandliku seisukoha vahel, sidumata end kummagagi. Sinu jaoks on tähtis jääda neutraalseks.

Seotud lood
    13.01.2015 15.01.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto