Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

JÄÄR Mingid uued ettevõtmised nõuavad sinult tõsist pühendumist. Sa ei saa lubada pealiskaudsust ega liigset rahakulutamist. Läbimurre saabub üsna pea.

SÕNN Vajad puhkust, sest võid olla talvest tüdinenud. Tüdimus võib väljenduda ka selles, et kaotad huvi inimeste vastu, keda pead endale kõige tähtsamaks.

KAKSIKUD Oled mingi teekonna alguses tagasi. See on eelkõige vaimne, vähesel määral ka füüsiline. Sisemised muutused ilmnevad ka sind ümbritseva muutumises.

VÄHK Võid end tähtsustada, kuid sa ei ole ninakas. Kes meist ennast siis tähtsaks ei pea! Oled järsku olukorras, kus pead näitama, mis puust tegelikult tehtud oled.

LÕVI Teed midagi südamega ja selle tõttu on tulemused väga head. Mida enam sa asjale pühendud, seda parem kõik on. Samas saad pisut vana rasva peal liugu lasta.

NEITSI Lähed sujuvalt ühelt olukorralt teisele. Kui varem tundsid end mõnes olukorras ebakindlalt, siis nüüd oled lausa ülikindel.

KAALUD Avaldad kellelegi oma teadmistega muljet. Sa ei paiska kõiki teadmisi korraga välja. Vaimses plaanis tekib sinu ja kaaslase vahel säde.

SKORPION Tõmbad tähelepanu, ja väga erilisel viisil. Oled läbinud mingi katsumuse ja näitad nüüd, mida oled sellest õppinud. Sinu uues suhtumises ei puudu ka koomika.

AMBUR Avad silmad, loobud illusioonist ja näed, et elu ei ole üldse selline, nagu sulle pakutakse. Tood lagedale oma nägemuse elust ja selgitad arusaamu.

KALJUKITS Loobud muretsemisest, vihkamisest ja kättemaksust. Need on tühised asjad võrreldes sellega, et oled sisimas väga õnnelik.

VEEVALAJA Oled mõõdukas, sest liialdused ei ole sulle omased. Näitad üles selliseid omadusi nagu headus ja hoolivus. Kui olukord nõuab, siis hoiad suu totaalselt kinni.

KALAD Jätad endast suurepärase mulje. Oskad laveerida kahe vastandliku seisukoha vahel, sidumata end kummagagi. Sinu jaoks on tähtis jääda neutraalseks.

13.01.2015 15.01.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto