L, 25.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tagakülg

Postimees
Tagakülg
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jüri Uluotsale pühendatud mark seeriast «Eesti Vabariigi riigipead 1918–2018».
Jüri Uluotsale pühendatud mark seeriast «Eesti Vabariigi riigipead 1918–2018». Foto: Riigikantselei

Jüri Uluotsa mälestati sünniaastapäeval margiga

Eile pärastlõunal esitlesid riigikantselei ja Eesti Post Toompeal korporatsiooni Rotalia Tallinna konvendis professor Jüri Uluotsa 125. sünniaastapäeval talle pühendatud postmarki (pildil) seeriast «Eesti Vabariigi riigipead 1918–2018». Üritusest võtsid osa ka Uluotsade perekonna esindajad.

Peaminister Jüri Uluotsa juhitud valitsus astus ametisse 12. oktoobril 1939. Kui Nõukogude Liit 1940. aasta juunis Eesti okupeeris, oli Uluots alates 17. juunist 1940 peaminister presidendi ülesandeis kuni oma surmani 9. jaanuaril 1945. PM

Šveitsi tuletõrjuja tunnistas kohtus süütamised üles

Šveitsis tunnistas tuletõrjuja üles, et on 15 hoone ja auto süütamise taga. Prokurörid nõuavad 27-aastasele sarisüütajale kaheksa ja poole aasta pikkust vangistust, edastas The Local.

Tuletõrjuja oli kohtu ees eile riigi prantsuskeelses piirkonnas Berni kantonis asuvas Moutier’s. Süütamised ja põlengud leidsid aset 2012. aasta maist kuni 2014. aasta veebruarini Reconvilier’s ja selle lähedal. Tuletõrjuja osales ka ise enda süüdatud tulekahjude kustutamisel. Politseiuurijate sõnul keegi neis põlengutes kannatada ei saanud. Kohus langetab mehe üle otsuse täna. elu24.ee

Täna: postimees.ee

kajastab riigikontrolli auditit avaliku raha kasutamisest poliitikute reklaamimiseks.

Homme Postimehes

«Aed ja kodu» kirjeldab biokamina plusse ja miinuseid.

Tagasi üles